18 листопада в Дніпрі відзначив 100-річний ювілей герой Другої світової війни, який врятував сотні життів Костров Федір Андрійович.

У Дніпрі живе людина, яка пройшла Другу світову війну, її називають легендою. Всі ці епітети і звання заслужені. Ветеран пройшов складний життєвий шлях. Під час Другої світової він захищав країну від німецьких окупантів.

Федір костров народився в 1920 році. У 1941 році його призвали в армію. Він пройшов всю війну за кермом, брав участь в обороні Ленінграда, вивозив дітей з блокадного міста по «дорозі життя» на Ладозі.

Федір Костров брав участь і в зустрічі на Ельбі, зміг поспілкуватися з американськими солдатами. За заслуги і відвагу Федір Костров був нагороджений медаллю» За Оборону Ленінграда«, медаллю» За бойові заслуги«, медаллю»За трудову відзнаку".

Після війни ветеран піднімав цілину в Казахстані, а потім повернувся в Україну і працював на Придніпровському механізованому управлінні спеціальних будівельних і монтажних робіт водієм.

Популярні новини зараз

Епідемія чи кінець світу? Сотні ворон загадково загинули в один день, орнітологи розгублені

Оля Цибульська розсекретила те, чого не знав навіть кум Дзідзьо: "Мірятися яйцями..."

Найтурботливіший учасник "Холостячки" підкорив серце Злати Огнєвіч, а потім попрощався: "Мені написала одна жінка"

2000 гривень перший внесок і 300 на канцелярію: мама підрахувала свої витрати на садок, сума вражає

Показати ще

Нагадавши, Знай писав, що мешканка Чернівецької області Марія Ватаман відзначила столітній ювілей. До жінки прийшли місцеві чиновники та рідні. Через карантин бабусі довелося одягнути маску і приймати поздоровлення в такому вигляді.

Також Знай повідомляв, що ветеран Другої світової 100-річний Томас Мур отримав титул від королеви Великобританії. Вона присвятила дідуся в лицарі за його ідею зібрати кошти для лікарів

Нещодавно Знай передавав, що Наталія Коробка уродженка села Зарубинці (колишнє село Переяслав-Хмельницького району Київської області, затоплене Канівським водосховищем), розповіла про важкі часи і побут під час Другої світової війни.