У Дніпрі помер відомий педагог і заслужений працівник культури України Карпенко Микола Михайлович.

Про скорботну новину розповів його колега Григорій Богомаз-Бабин на своїй сторінці в Facebook.

Відомо, що серце Миколи Карпенка перестало битися в п'ятницю, 15 січня 2021 року. Ще з часів УРСР він був діячем культури, педагогом, очолював Дніпропетровське театральне училище та Дніпропетровський театрально-художній коледж. Отримав звання Заслуженого працівника культури України.

Його колега Григорій Богомаз-Бабин розповів, що у Миколи було відкрите серце і він завжди розправляв крила юним талантам. Він заявив, що покійний назавжди залишився в історії Дніпропетровського театрального училища і запам'ятався тим, що цінував мистецтво в собі, а не себе в ньому.

"Серце, яке зігрівало сімейне вогнище... Серце, яке подарувало крила не тільки тим, хто безперечно радував своїм талантом, а й тим, хто його не виявляв, він допоміг розправити крила на професійних сценічних підмостках... У 90-річній історії Дніпропетровська державного театрального училища сторінки його незаперечного таланту як керівника ніколи і ніким не будуть ні повторені і неперевершеними...",- написав Григорій Богомаз-Бабин.

Популярні новини зараз

Молодий хлопець покинув дівчину з дітьми заради спокусливої тещі: "Кохання не обирає"

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Молода українка померла під час пологів на руках у байдужих лікарів: маля ніколи не поцілує маму

Аліна Гросу жорстко відповіла на нападки Олі Полякової: "Нехай заздрить мовчки"

Показати ще

Нагадаємо, що у Тернопільській області прощаються з сімейним лікарем, який помер від ускладнень коронавірусу COVID-19.

Як повідомляв портал Знай.иа, на Прикарпатті помер легендарний депутат, Марцінків вшанував пам'ять колеги.

Також Знай.иа писав, що у Чернівцях в останню путь проводжали відомого українського рок-музиканта Віталія Сандула, який помер у віці 43 років.