Народний депутат України Михайло Добкін подякував Вікторe Медведчукe за його роль в організації обміну.

"Політикам, які реально займаються обміном, таким як Медведчук, хочу сказати окреме дякую від себе особисто. Я думаю, що сьогодні багато людей будуть вдячні тим, хто по-справжньому посприяв звільненню людей з двох сторін", — сказав Добкін в ефірі NewsOne.

Народний депутат підкреслив, що Медведчук дуже глибоко володіє темою обмінів.

"Він спілкується з президентом Російської Федерації, він спілкується з президентом України, він володіє величезним обсягом інформації. Він може сказати, що було б, якби. Я можу тільки здогадуватися. Добрі справи люблять тишу. Але якщо ви хочете зробити добру справу, зробіть його. Люди самі про нього розкажуть. Люди самі назвуть героїв які їх звільнили або доклали максимум зусиль", — впевнений Добкін.

Нагадаємо, спецпредставник з питань гуманітарного характеру в Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях Віктор Медведчук займається обміном заручниками з грудня 2014 року. Завдяки йому були звільнені 478 осіб; крім того, після переговорів Медведчука з Путіним в Україну повернулися засуджені в РФ Надія Савченко, Юрій Солошенко і Геннадій Афанасьєв.

Популярні новини зараз

Головний санлікар України Кузін попередив про новий локдаун і третю хвилю ковіду - "Він не зникне"

Філіп Кіркоров незручно попрощався з Пугачовою на очах в обімлілого Галкіна -"Ще поживу"

Українські вчителі знайшли, чим зайнятися на канікулах - гарують у Польщі за 5 тисяч доларів на місяць

Настя Каменських загіпнотизувала формами в "дірявих" колготах: "Ідеальна фігура"

Показати ще