Біографія

Володимир Бандуров народився 6 травня 1973 року в Запорізькій області, в селі Пологи. За свою трудову діяльність займав і продовжує займати ряд посад, є кандидатом економічних наук. Судимість відсутня.

Сім'я

Дружина Бундурова - Наталя, з нею вони виховують трьох синів.

Освіта

У Дніпропетровському державному університеті здобув кваліфікацію юриста. Пізніше, вже в 2006 році став кандидатом економічних наук.

Володимир Бандуров

Кар'єра і бізнес

По закінченню університету першим місцем роботи було в акціонерній компанії «Запоріжжяобленерго», спершу був юрисконсультом, а набравшись досвіду стає начальником юридичного відділу. Але на цій, як і на багатьох наступних посадах надовго не затримується. Пропрацювавши рік на цьому місці, переїжджає до Дніпропетровська, де стає генеральним керівником однієї з енергокомпаній, але займає цю посаду всього на всього на протязі місяця. Нове місце роботи знайшов, знову повернувшись в Запоріжжя - працював генеральним директором ТОВ «Вест компані». Пізніше протягом року займав посаду заступника директора в компанії «Сигма плюс». Але мабуть чогось Бандурову не вистачало у всіх попередніх посадах і він вирішує змінити профіль, ставши головним редактором рекламного видання «Нова газета». У ролі газетяра пропрацював теж не довго - всього рік. З 2002 року новим місцем життя і діяльності стала столиця, куди і перебирається Бандуров. У столиці він стає консультантом з економічних питань в приватній компанії «Лія». І за традицією довго в ньому не затримується. З 2004 року стає директором із зовнішніх зв'язків в компанії «Європейська фінансова група», а з 2005 року очолив цю компанію.

З 2006 року став вхожий до наглядової ради, зв'язки та корисні знайомства ради привели до нової посади - заступника голови цієї ради в «Укрексімбанку». В цей же час Володимир стає неофіційним радником керівника Держкомітету України, що відповідає за матеріальний резерв. З середини 2009 року Бандуров став керівником групи радників при Федерації профспілок країни. Під час приходу в президентство Януковича Бандуров і тут прилаштовується до вершків державної влади. У 2010 році став першим заступником міністра економіки, а через рік пішов працювати до міністра економічного розвитку і торгівлі. Протримавшись там рівно рік Бандурова звільняють з ініціативи чинної влади Януковича. Але не втрачаючи бажання і далі залишатися в числі важливих людей з прибутковими професіями Бандуров вирішив балотуватися на парламентські вибори в 2012 році. Йому з легкістю вдалося стати депутатом по запорізькому одномандатному округу. Він представляв він «Партію регіонів». Але з приходом Революції гідності, в 2014 році Володимир Бандуров покинув регіоналів.

У цьому ж 2014 році Бандуров балотується по запорізькому округу як самовисуванець, після перемоги увійшов до партії «Воля народу».

На позачергові парламентські вибори в 2019 році балотувався від опозиційної платформи «За життя», але на його окрузі жителі віддали перевагу іншому кандидату, який балотувався від правлячої партії «Слуга народу».

Володимир Бандуров

Компромат і чутки

Незважаючи на те, що Володимир Бандуров змінив безліч посад, знайти себе і бажаного фінансового прориву довго не вдавалося. Але після вдалого одруження на Наталії Бандуровій (дівоче прізвище Кошеленко) його кар'єра пішла вгору. Тесть Бандурова - Олег Кошеленко знався з таким олігархом як Вадим Новинський, а також з сином Азарова - Олексієм. Такі загальні знайомства допомогли Бандурову під час роботи в «Європейській фінансовій групі» і в наглядовій раді «Укрексімбанку». Бандуров допоміг з отриманням кредиту на півмільярда євро братам Клюєвим, після чого у них почалися партнерські бізнес відносини. Збудовані бізнес відносини і допомогли Бандурове примкнути до донецького клану в структурі державної влади під час приходу Віктора Януковича. Йому вдалося протиснутися в комітет з проведення державних тендерів.

Власне на цій діяльності він і заробив свої статки. Але через рік, коли Бандуров став не до вподоби правлячій владі в особі Януковича - він був звільнений.

У 2012 році під час виборчої компанії Бандуров всіляко намагався пролізти у владу і навіть дурив своїх виборців. В агітаційній листівці він з гордістю називав себе заступником міністра, хоча по факту на той момент він був уже звільнений з цієї посади.

Також для отримання голосів серед виборців Бандуров вирішив купувати голоси людей не гречкою як це вже стало звичним, а окулярами. Прикриваючись своєю благодійною організацією, він нібито ініціював роздачу окулярів для пенсіонерів. Але насправді всі окуляри мали однакові діоптрії, що зводило їх користь до нуля.

Незважаючи на те, що у виборах в 2014 році він програв, йому хитрістю все ж вдалося зайняти місце в раді. У той рік під час виборів на одній ділянці з Бандуровим балотувався самовисуванець Олександр Григорчук, який і набрав найбільшу кількість голосів, але Бандуров не хотів здаватися і вже після оголошення результатів в окружній комісії були замінені 14 осіб на чолі з головою. Звісно, це були підставні люди, які були зацікавлені в перемозі Бандурова. Тому новий склад комісії оголосив про недійсність більш ніж 150 бюлетенів за Григорчука, третина з яких забракували з абсурдних причин: нерівності паперу, а також через наявність топографічних точок. Іншу сотню бюлетенів просто переклали до недійсних. На ці дії Григорчук подавав в суд на свого опонента, але суд перейшов на сторону Бандурова навіть не беручи до уваги фото і відео докази. 

Партія регіоналів настільки вабила собою Бандурова, що він щоб залишатися їм до вподоби входив до складу народних обранців, які голосували за диктаторські закони 16 січня 2014 року. 

У такого фальсифікатора язик повертається називати себе православним благодійником.  Ще в 2012 році він зареєстрував благодійний фонд «Під покровом Богородиці». Фонд нібито націлений на підтримку талановитої молоді, воїнів і їх сімей, а також людей з особливими потребами. У 2016 році колишній регіонал вводить пару медичних програм. А в 2017 році щоб бути також близько до благодійним фінансів меценатів став президентом БФ «Розвиток футболу України», а через рік очолює асоціацію футболу інвалідів України.

Перебуваючи в каденції народного депутата своїм виборцям давав 27 обіцянок з яких виконано всього 8.

У своїх деклараціях Бандуров згадує три автомобілі, а також 14 дорогих ікон датованих 20-м і 21-століттями. 

Втім, Бандуров як і багато чиновників далеко не все майно і бізнес записують на себе. Так дружина Наталя Олегівна має частку в страховій компанії «Кредо». Дана компанія належить сімейству Бандурових, але розбита на кілька пайових частин і поділена між довіреними особами. Головна фішка цієї компанії спантеличувати пацієнтів лікарень в Запорізькій області. Так, якщо у пацієнта не буде одноразового страхового поліса від компанії «Кредо» його можуть просто відмовитися лікувати, для збереження свого здоров'я багатьом пацієнтам нічого не залишається як купувати цей поліс. Щоб люди велися на нього в поліс нібито включають харчування, деякі медикаменти і кілька днів проживання в лікарні. 

Фотографії

Володимир Бандуров

Володимир Бандуров

Відео

Посилання

Фейсбук