Нутриціолог Надія Пахірко розповіла, що сіль для організму не так шкідлива, як думають багато людей. Спеціалістка на своїй сторінці в instagram назвала найкорисніші види солі, які мають багато корисних речовин.

Надія Пахирко запевнила, що сама сіль не шкідлива для організму. Шкідливо тільки її регулярне вживання протягом тривалого часу і в надмірних кількостях. Безпечна денна норма солі становить не більше 5 грамів.

Сіль. Фото: скріншот youtube
Сіль. Фото: скріншот youtube

Сіль екстра. Вона буває дрібної і вибіленої. В обох випадках проходить багато етапів обробки, через які сіль втрачає багато корисних речовин.

Кам'яна кухонна сіль. На думку Пахірко це найшкідливіший вид солі, оскільки її витягують з-під землі і вона має багато домішок. Очищення проводиться за допомогою хімічної обробки.

Йодована. Відзначається, що йод додається спеціально, і велика його частина випаровується при термічній обробці.

Морська. Даний вид солі отримують за допомогою випаровування морської води. Містить 98% хлориду натрію і 2% корисних мінеральних речовин.

Популярні новини зараз
Потрібно встигнути: українцям, з квитанціями за світло на руках, назвали важливу умову Дешевше, ніж чашка кави: Vodafone запустив пільговий тариф, але не все так радісно Чужі борги можуть стати вашою проблемою: "Нафтогаз" дивує українців "сюрпризами" Штрафи від 3,5 тисяч гривень: "Газмережі" попередили власників газових плит та колонок
Показати ще

Гімалайська сіль. На думку експерта це найкращий вид солі, оскільки вона домагається вручну в Гімалаях на території колишнього океану. Відзначається, що сіль просушують на сонці і не піддають ніяким процесам. Також вона багата на корисні речовини - від 70 до 85 елементів.

Раніше Знай писав, ідеальний сніданок для всієї родини: рецепт пишних оладок на кефірі від Івана Геруна.

Нагадаємо, мандариновий мармелад в домашніх умовах: швидкий рецепт, який продовжить святковий настрій.

Також ми писали, соковиті і ароматні домашні чебуреки: найпростіший рецепт, який під силу кожному.