Португальска поліція повертає батькам дитину. Про це повідомив народний депутат Ігор Фріс на своїй сторінці у фесбук.

Дитину передали бабусі на виховання.

Опікуном бабусю призначили на пів року на підставі пункту 1.b статті 35 Закону ПР «Про захист дітей та неповнолітніх, які перебувають в умовах небезпеки» від 01.09.1999 № 147/99 (Lei de Protecção de Crianças e Jovens em Perigo).

Впродовж усього періоду поки розглядають справу малолітньої Сікори Ірини-Надії у соціальному центрі батькам та бабусі надали право відвідувати дитину кожного дня, а для матері дозволили залишатись з дитиною цілодобово.

Дівчинку забрали у подружжя з Івано-Франківська, коли вони всі разом з дитиною поїхали до Португалії на медичну конференцію. Батьки, нібито, залишили дитину саму на 5 хвилин. За інформацією поліції, дитину залишили майже на добу.

Популярні новини зараз
Молитва до святої Дарії, яку варто прочитати всім 1 квітня: "Господь Бог благословив тебе..." Євген Кошовий із "Квартал 95" зізнався, чи попередив його Зеленський про війну: "Кілька разів перекидали йому..." Що зміниться, якщо постійно пити воду з лимоном: експеримент здивує всіх Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Нагадаємо, батьки спалили прийомних дітей, коли вони втомилися працювати

Як повідомляв раніше Знай.ua, "Забирайте, він - хворий": у Мелітополі мати упекла сина до дитбудинку і забула назавжди

Також Знай.ua писав про те, що Штовхнув просто у полум'я: на Одещині малолітній нелюд моторошно поквитався з товаришем