На вихідних в Карпатах випав сніг, рятувальники просять всіх утриматися від походів в гори. Повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області.

В Карпатах різкі зміни погодних умов, тому рятувальники застерігають усіх перечекати негоду через те, що зараз дуже легко збитися з маршруту.

"Управління ДСНС в Івано-Франківській області нагадує, що у періоди погіршення погодних умов, любителям гірського відпочинку потрібно утриматися від туристичних походів у Карпати, адже за таких умов навіть досвідченим туристам дуже легко збитися з наміченого маршруту, втратити відомі орієнтири, опинитися в незнайомих і небезпечних місцях", - йдеться в повідомленні

Рятувальники звертаються до всіх туристів та жителів гірських районів буди обережними та реєструватися і консультуватися у працівників гірської пошуково-рятувальної служби.
Адже, на вершина вже лежить сніг і можливо навіть отримати обмороження, або ж заблукати, що без попередньої підготовки дуже легко зробити.

Популярні новини зараз
У ЗСУ є можливості звільнити Херсон, це лише питання часу — генерал-майор Дмитро Марченко Українці знайшли несподівану схожість між Іриною Федишин і Аліною Паш: "Кар'єра, якої не було" Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?" Глава КНР Сі Цзіньпін після розмови з президентом Франції щодо війни в Україні: "Досягти режиму припинення вогню"
Показати ще