Юна Франківчанка здобула титул "Mini Miss Unated World - 2019". Влада Кицелюк дуже хотіла отримати перемогу і наполегливо до неї йшла. Після того, як ї оголосили переможницею, вона всім подякувала.

"Я рада, і нарешті знімаю свої підборчики і біжу у ліжечко", - сказала дівчинка.

Конкурс проходив у м.Тенеріфе (Канари). З Франківська їздило дві дівчини, які брали участь у конкурсі в різних вікових категоріях - Влада Кіцелюк та Віка Адамчук.

З дівчатками увесь час були їхні батьки та друзі, які постійно підтримували юних конкурсанток. В місті дуже раді, що їхні жителі прославили місто на увесь світ та вітають переможницю з її великою перемого.

Нагадаємо, "Міс Україна 2019" Маргарита Паша втекла від мовного скандалу у райське містечко: "Відчепіться вже"

Популярні новини зараз
Рішення прийнято – в Україні злетить тариф на електроенергію з 1 квітня 2023 року Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок З Європи можуть видворити тисячі українських біженців: хто може потрапити "під роздачу"
Показати ще

Як повідомляв раніше Знай.ua, місіс "Ме-е-е": під Дніпром обрали найкрасивішу козу

Також Знай.ua писав про те, що "Міс Україна 2019" Маргарита Паша показала ідеальну талію у тонкому халатику: "Божественна"