На Прикарпатті зростає кількість безробітних. Про це розповів директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.

Він зазначив, що в Івано-Франківській області, з початку року спостерігається зростання кількості зареєстрованих безробітних.

Згідно з даними в період з січня по травень 2020 року статус безроботного мали 21,8 тисяч осіб, що на 6,1 тисяч осіб (або на 39%) більше, ніж за аналогічний період у попередньому році.

Допомогу по безробіттю в цей період отримали 19,7 тисяч осіб. При цьому середній розмір допомоги по безробіттю у травні 2020 року склав 3397 гривень (у попередньому році цей показник становив 2718 гривень).

Одним з ключових напрямків роботи є співпраця служби зайнятості та роботодавців. Це допоможе забезпечити легалізацію трудових відносин та встановити належні умови праці.

Популярні новини зараз
Після роботи наших танкістів окупанти відмовляються заходити на позиції Херсонський активіст повідомив, що між окупантами у Херсоні справжні війни: "Не можуть поділити владу" Головне за ніч: Зеленський "вигнав" Путіна з бункера, мобілізація жінок в Україні та ридання російських окупантів Російський окупант благає матір витягнути його з війни в Україні, більше не витримає зіткнень із ЗСУ: "Відправили нас як м'ясо"
Показати ще

З обласним центром зайнятості співпрацювали 5 тисяч роботодавців. За цей період на роботу було влаштовано 12,9 тисяч чоловік.

"Нагадую, що в період карантину процедура реєстрації спрощена: не потрібно подавати копії документів – тільки дві заяви (про надання/поновлення статусу безробітного, призначення/поновлення виплати допомоги по безробіттю); реєстрація у службі зайнятості проводиться в день подання цих заяв", - наголосив Цимбалюк.

Василь Цимбалюк, кадр з репортажу ТРК Галичина: Facebook

Нагадаємо, раніше експерти спрогнозували нову хвилю безробіття в Україні.

Як повідомляв портал "Знай.uа" в Україні зростає кількість вакансій.

Також "Знай.uа" писав, на яку допомогу можуть розраховувати Фопи після карантину.