Маленький українець потребує допомоги для перемоги над страшною хворобою. Про це розповіли на сторінці в підтримку хлопчика в соцмережі Facebook.

Повідомляється, що 7-річному Дімі Постоялко лікарі поставили страшний діагноз - мієлобластний лейкоз (рак кровотворної системи).

Помогите вылечить ребёнка!!!

Нужна Ваша помощь в лечении от лейкоза! Дима Постоялко нуждается в лечении острого миелобластного лейкоза - это рак кроветворной системы. Реквизиты Постоялко Юрия Викторовича приватбанк 5363 5426 1001 8260 Euro 4149629340003631 Usd 4149629340003565 Rub 4149629340003599 Paypal +380509467900 или voleg9898@gmail.com #раккрови,#ракуребёнка,#омл,#онкология,#лейкемия,#лейкоз,#помогите,#помощь,#харьков,#украина,#острыймиелоидныйлейкоз,#острыймиелобластныйлейкоз,#рак,#дети,#жизнь,#онкобольные

Geplaatst door Постоялко Дима op Dinsdag 30 juni 2020

Хлопчика одразу ж направили на курс хімотерапіі, яка коштує досить дорого, тому батьки хлопчика були змушені просити про допомогу.

Популярні новини зараз
Головні новини за 7 червня: росіяни масово труяться сидром, поки люди на лівому березі Дніпра благають про допомогу на дахах Чекає небезпека: до чого готуватися вже 7 червня Який період зарахують до стажу: ви навіть не розраховували Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

Повідомлення про хворого хлопчика, скріншот: Facebook Діма Постоялко

Багато людей відгукнулися на крик про допомогу і надали хлопчику підтримку, за що батьки Діми були дуже вдячні.

"Друзі!!! Спасибі велике всім за моральну і фінансову підтримку, спасибі за кожну скинуту гривню Вами, дякую за те, що кожен день нам у Дірект приходить тисячу повідомлень від Вас з питаннями про самопочуття Діми, спасибі не дивлячись на те, що у кожного з Вас є свої справи і проблеми, але Ви не залишаєтеся в стороні від нашого горя" - подякували небайдужим батьки хлопчика.

Не дивлячись на це, муки Діми ще не закінчені, адже йому ще належить пройти тривалий курс лікування. Крім того, хлопчик дуже чутливий до хіміотерапії.

"Самопочуття у Діми не дуже, від хіміотерапії у роті з'явилися виразки, Діму дуже нудить і йому дуже боляче, боляче від усього, що з ним відбувається зараз. І нам кожен день хочеться вірити, що це всього лише жахливий кошмар, але на жаль це все наяву" - розповіли батьки хлопчика.

У зв'язку з цим вони звернулися до небайдужих людей за допомогою, адже самостійно їм не подужати довге і дороге лікування хлопчика.

До повідомлення також додали реквізити, за допомогою яких кожен бажаючий може перерахувати кошти на порятунок маленького Діми.

Повідомлення про хворого хлопчика, скріншот: Facebook Діма Постоялко

Нагадаємо, рак з'їдає п'ятирічного українця, батьки просять допомоги.

Як повідомляв портал "Знай.uа", красуня-поліцейська відрізала розкішну косу заради хворої на рак принцеси

Також, "Знай.uа" писав, що трирічної українці потрібна допомога в боротьбі з раком.