На Франківщині розквітли кущі лаванди. Про це розповіли у сюжеті телеканалу "НТК".

Повідомляється, що в селі Коршів Коломийського району розквітло лавандове поле, подивитися на яке масово з'їжджаються туристи.

Така краса з'явилася завдяки місцевому жителю Івану Коцабі, який разом з дружиною доглядає за сімома тисячами кущами лаванди.

"В цьому році люди почали масово сюди приїжджати, бо пішла чутка, що в цьому місці є лаванда. Приїжджають з дітьми, гуляють, дивляться, роблять фотосесії" - розповів Іван Коцаба.

Популярні новини зараз
50% від вартості комунальних послуг: хто з українців отримає пільги Як відрізнити справжній сир від підробки: 2 способи, про які ви не знали Вийдуть тонкими й не будуть рватися: простий рецепт ідеальних млинців Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни
Показати ще

Чоловік розповів, що створити поле лаванди їх з дружиною спонукала пасіка, адже вони хотіли зробити лавандовий мед, який дуже корисний для здоров'я.

"Просто захотілося побалувати своїх бджілок" - додав Іван Коцаба.

Крім лавандового меду, сім'я Коцаби також почала виготовляти лавандову олію.

"Це англійська лаванда вузьколиста, лікарська, і ефірне масло цієї лаванди дуже цінне" - розповів Іван Коцаба.

Спочатку сімейство посадило всього 10 кущів, однак через три роки їх кількість зросла до 7 тисяч. Для догляду за лавандою вони використовують механічну обробку і ніякої хімії.

Нагадаємо, раніше у Львові після дощу зацвіли троянди

Як повідомляє портал "Знай.uа" киян кличуть помилуватися унікальним тюльпановbv деревом

Також "Знай.uа" писав, що поле під Франківськом покрив величезний білий "килим", і це не сніг