Жінка схудла на 200 кілограм і видалила 25 кілограм зайвої шкіри. Про це розповіли у виданні "Життя Прекрасне".

Американка Нікі Вебстер в 34 роки важила 275 кілограм. Через це вона не могла ходити і могла померти в будь-який момент. Це змусило жінку почати боротися зі своєю пристрастю до їжі.

Переломним моментом в її житті стала участь в шоу "Я важу 300 кілограм" ("My 600 lb life"), де людям із зайвою вагою допомагають схуднути. Після цього Нікі переїхала з Арізони до Техасу, щоб бути ближче до свого лікаря, доктора Назардана.

Нікі Вебстер, фото Життя Прекрасне
Нікі Вебстер, фото Життя Прекрасне
Нікі Вебстер, фото Життя Прекрасне

Після обстеження лікарі дозволили Нікі провести операцію зі зменшення ваги, проте було необхідно не одне хірургічне втручання. Крім того, вага жінки була на стільки великою, що для підготовки до операції їй довелося скинути 20 кілограм самостійно. Вона змогла це зробити за 3 місяці.

Популярні новини зараз
Доведеться жити на те, що є: хто із пенсіонерів залишиться без підвищення у 2023 році, названі категорії За комуналку платити більше не будемо: українці дізналися, тарифи на які послуги точно не зростуть Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок З Європи можуть видворити тисячі українських біженців: хто може потрапити "під роздачу"
Показати ще

Після операції з шунтування шлунка Нікі дуже переживала, що її пристрасть до їжі може повернутися і вона знову набере вагу. Однак жінка хотіла жити і продовжувала працювати над собою.

"На початку цього року після операції з шлункового шунтування мій найкращий друг Майкл помер. Думка про те, що це може статися і зі мною, не дає мені спокою" - говорила Нікі Вебстер.

Через рік після операції Нікі скинула 100 кілограм зайвої ваги. Вона стала правильно харчуватися і зайнялася руховою активністю. Потім лікарі заговорили про можливість видалення зайвої шкіри жінки, яка стала результатом ожиріння.

Нікі Вебстер, фото Життя Прекрасне
Нікі Вебстер, фото Життя Прекрасне
Нікі Вебстер, фото Життя Прекрасне

Це стало ще однією мотивацією Нікі працювати над собою і коли загальний скинутий все досяг 160 кілограм жінці видалили 25 кілограм зайвої шкіри.

Зараз Нікі зовсім інша людина. Вона важить 90 кілограм, продовжує стежити за своєю вагою і відчуває себе відмінно. Крім цього, нещодавно жінка вийшла заміж за любов усього життя, чоловіка на ім'я Маркус.

Нікі Вебстер, фото Життя Прекрасне
Нікі Вебстер, фото Життя Прекрасне
Нікі Вебстер, фото Життя Прекрасне

Нагадавши, корисне і швидке харчування для дитини: Як правильно нагодувати школяра під час карантину

Як повідомляв портал "Знай.uа", 200-кілограмовий чоловік схуд наполовину, знайомі не дізналися: "Бред Пітт?"

Також, "Знай.uа" писав, "Ожиріння - не ок": тренер Аніта Луценко розкритикувала українок за бодіпозитив