Зима - одна з найпрекрасніших та найчарівніших пір року. Адже коли пухкенький сніг покриває все навколо стає якось радісніше на душі. Особливо прекрасною зима є в Карпатах, адже засніжені схили гір так і змушують вірити у казку.
Пропонуємо вам зануритися у сніжну зиму в Карпатах на світлинах 1920-1930 років. Ці знімки були зроблені у селах нинішньої Івано-Франківської області. На фото зображені місцеві гуцули, можна розгледіти колоритний традиційний одяг, притаманний для цього регіону.

Фото: polona.pl
Фото: polona.pl

Фото: polona.pl
Фото: polona.pl

У той час такі села були популярні серед туристів, які приїздили з різних куточків Польщі та інших європейських країн. Також велику популярність мало місто Косів. Через масовий наплив відпочивальників у місті та його околицях збільшилася кількість пансіонатів.

Фото: polona.pl
Фото: polona.pl

Фото: polona.pl
Фото: polona.pl

Популярні новини зараз
Картопля по 124 гривні: українців шокували елітною бульбою у супермаркетах Від кулі снайпера загинув п'ятиразовий чемпіон України: побратими намагалися його витягнути, але їхні життя теж забрали Конституційний суд встановив розмір мінімальної пенсії: борги з неї стягнути не вийде Ігри Кацуріних, Дорофєєвої та Дантеса випливли назовні - ніхто й не подумав би, що все настільки: "Його ніхто й не любив"
Показати ще

Також у 1930 роках він став центром гуцульського прикладного мистецтва. Тут працювали килимарні, трикотажні фабрики, крамниці, розвивався і гончарний промисел.

Фото: polona.pl
Фото: polona.pl

Фото: polona.pl
Фото: polona.pl

Фото: polona.pl
Фото: polona.pl

Нагадаємо, що у сквері імені Кузьми Скрябіна, що поблизу обласної філармонії у Хмельницькому, з'явилася оригінальна локація-мурал на згадку про відомого співака.

Як повідомляв портал Знай.uа, львів'янам показали, як одягалися жінки у 50-их роках XX століття. На фото видно, як жінка одягнена в елегантне пальто зі стильним коміром.

Також Знай.uа писав, що львів'янам показали, як проводили весілля на Галичині більше як півстоліття тому.