Священики з Прикарпаття заспівали вірші Тараса Швеченка. Про це повідомили на порталі Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ.

На згадку про 207-ту річницю Дня народження Тараса Шевченка священики з Прикарпаття записали відео, де акапельно заспівали та прочитали вірші поета.

На відео можна побачити групу священиків у чорних рясах які акапельно співають твір Шевченка "Думи мої".

Після цього в кадрі крупним планом з'являються й інші священнослужителі у вишиванках, які читають знаменитий вірш Шевченка "Розрита могила".

Популярні новини зараз

Українці зраділи, що на місці Тіни Кароль в шоу "Голос країни" опинилася Оля Полякова: "Тільки вперед"

Топ найвідвертіших образів Ані Сєдокової, яким позаздрить навіть Світлана Лобода: "Мої помідори"

Українцям супермаркети почали впарювати дрібну картопельку по 100 грн за кг: "Красива, дорога, але..."

Тетяну Песик з "Жіночого кварталу" не впізнали в реальному житті, але вона знайшла "виправдання": "Внутрішня краса то є основне"

Показати ще

"Вірш "Розрита могила" дуже символічно і, безумовно, актуально і в наш час. Нашим роликом ми хочемо об'єднатися з цілою країною, яка в ці дні знову і знову згадує геніальну і величну постать нашого великого Кобзаря. Очевидно, кожен у свій спосіб повинен плекати його пам'ять, яка назавжди відображена не тільки в його віршах, картинах чи іншій літературній спадщині, а й у ДНК кожного, хто кличе себе українцем" - кажуть організатори.

Нагадаємо, що Володимир і Олена Зеленські з'явилися з квітами біля пам'ятника Кобзареві: "Завжди об'єднували українців"

Як повідомляв портал "Знай.uа", 207 років від дня народження Тараса Шевченка: важка доля Кобзаря після загибелі матері

Також, "Знай.uа" писав, що у музеї Київських духовних шкіл відкрилася виставка до 150-річчя від дня народження Лесі Українки