Мисткиня з Прикарпаття Оксана Василів створила колекцію ляльок бандерівських часів: усі її "дітки" одягнені у форму Української повстанської армії.

"Вони вирізняються серед інших моїх робіт. Беручись за роботу над ними, я не знала, якими вони вийдуть. Це був свого роду експеримент. Дуже часто мені ставлять різні питання стосовно ляльок, для яких я створюю одяг. І ось одного разу мене запитали, чи зайнялася б я ляльками в формі УПА. Не довго думаючи, я погодилася спробувати, але нічого конкретного не обіцяла, бо це для мене – щось нове і сама ще не знала, яким буде результат", - розповіла Оксана журналістам "Міста".

За словами жінки, робота забрала в неї немало часу: збір інформації, пошуки і замовлення мініатюрної фурнітури, розробка викрійок, робота над вишиванками і головними уборами - дуже багато дрібних елементів, які забирають купу часу, проте результат дуже тішить.

Популярні новини зараз

"Синій" мужик заснув на залізниці при -18 і не прокинувся, коли над ним проїхав поїзд: святкує другий день народження

Тіло 11-річного Максима знайшли через 5 місяців пошуків: викрадачі тримали дитину в підвалі 2 тижні, а потім вбили

Померла зірка серіалу "Клон" - боролася з онкологією 30 років: "Нехай Бог прийме з величезною кількістю світла"

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще