Мисткиня з Прикарпаття Оксана Василів створила колекцію ляльок бандерівських часів: усі її "дітки" одягнені у форму Української повстанської армії.

"Вони вирізняються серед інших моїх робіт. Беручись за роботу над ними, я не знала, якими вони вийдуть. Це був свого роду експеримент. Дуже часто мені ставлять різні питання стосовно ляльок, для яких я створюю одяг. І ось одного разу мене запитали, чи зайнялася б я ляльками в формі УПА. Не довго думаючи, я погодилася спробувати, але нічого конкретного не обіцяла, бо це для мене – щось нове і сама ще не знала, яким буде результат", - розповіла Оксана журналістам "Міста".

За словами жінки, робота забрала в неї немало часу: збір інформації, пошуки і замовлення мініатюрної фурнітури, розробка викрійок, робота над вишиванками і головними уборами - дуже багато дрібних елементів, які забирають купу часу, проте результат дуже тішить.

Популярні новини зараз
Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня Пара вирішила завести собі дівчину і навіть сплять з нею в одному ліжку: "Ми не ревнуємо, це розмаїття" Кому доведеться добровільно відмовитися від соцвиплат Нафтогаз зробив важливу заяву перед оплатою комуналки українцями: зверніть увагу на квитанції
Показати ще