Галицькі "Карпати" перемогли "Чайку". Про це повідомили на порталі сторінці ФК "Карпати" Галич-Бурштин у соцмережі Facebook.

Днями пройшов черговий матч чемпіонату України з футболу у Другій лізі. У рамках 14 туру чемпіонату Галицькі "Карпати" помірялися силою з "Чайкою".

Матч проходив у селі Щасливе Бориспільського району Київської області. З початку гри, на 4-й хвилині Андрій Бей отримав м'яч у штрафному майданчику і перееиграв Євгена Шкарбана зробивши рахунок на табло 0:1.

Футбольний матч, фото: Facebook ФК "Карпати" Галич-Бурштин
футбольний матч, фото: Facebook ФК Карпати Галич-Бурштин

Після цього почалася рівна боротьба, яка тривала майже всю гру. Збільшити перевагу "Карпати" змогли під кінець другого тайму — Назар Вербіна пробив з 30 метрів, м'яч відрикошетив у кут воріт і рахунок на табло став 0:2. Після цього ігор Нагорний зміг покласти м'яч у ворота зі штрафного і закріпив перемогу своєї команди зробивши рахунок 0:3.