Українці зможуть потрапити на заробітки до Польщі попри пандемію - наразі уряд країни розробляє документ імміграційної політики. Він буде містити пакет інструментів, що полегшують працевлаштування іноземців у Польщі.

Про це заявив міністр розвитку, праці і технологій Польщі Ярослав Говін, передають польські ЗМІ.

“Якщо ми хочемо якомога швидше повернутися на шлях динамічного економічного розвитку, нам, безсумнівно, знадобиться більше співробітників. І, відповідно, ми шукаємо шляхів спрощення в'їзду іноземців до країни”, – підкреслив міністр.

Заробітчани, скріншот: Youtube
Заробітчани, скріншот: Youtube

Ярослав Говін додав, що в рамках “Нового курсу” також запропонує податковий механізм, який буде стимулювати людей, які вже досягли пенсійного віку, продовжувати працювати. Податкова система буде максимально лояльною до таких громадян.

Популярні новини зараз
У YASNO зробили термінову заяву щодо лічильників: що потрібно зробити споживачам Від каменя більше користі: українцям показали, що буде, якщо заряджати телефон "чужим" дротом "Нафтогаз" закликав зробити це до 5 жовтня: хто не встигне – пошкодує Збирала гроші на дрон, а живе в будинку за 55 мільйонів: колишню дружину олігарха Ярославського помітили в Лондоні
Показати ще

“Ми також завершуємо підготовку документа в міністерстві, який буде формою продуманої міграційної політики. Він буде включати пакет інструментів, що полегшують працевлаштування іноземців в галузях, в яких не вистачає польської праці”, – резюмував посадовець.

Нагадаємо, раніше українку люто оштрафували на кордоні з Польщею за п'ять картоплин: "Мама дала на суп"

Як повідомляє портал Знай Польща посилила правила в'їзду-українські тести не визнаватимуться

Також Знай писав, що наша влада вирішила зрубати бабло і з «заробітчан» теж, - Котенкова