Нещодавно відомий український артист Павло Зібров відсвяткував свій День народження. Цьогоріч Народному артисту України виповнюється 64 роки. Попри те, що він вже кілька десятиліть на сцені він і дотепер продовжує тішити публіку новими хітами та цікавими колабораціями.

Варто відзначити, що головною фішкою Павла Зіброва безсумнівну є вуса, які є незмінним атрибутом його образу вже багато років. Проте це не єдине чим він може похизуватися. Артист пильно стежить за трендами й тому завжди залишається актуальним.

Павло Зібров, instagram.com/pavlo_zibrov
Павло Зібров, instagram.com/pavlo_zibrov

Павло Зібров часто випускає сучасні треки та дивує експериментами. Й тому харизматичний Зібров безупинну доводить, що йому немає рівних.

Павло Зібров з дружиною Мариною, фото - https://www.instagram.com/pavlo_zibrov/
Павло Зібров з дружиною Мариною, фото - https://www.instagram.com/pavlo_zibrov/

Окрім творчих здобутків Павло Зібров хороший сім'янин, який любить й оберігає свою родину. До того ж всі друзі артиста знають, що у будь-яку скрутну хвилину можуть звернутися до нього, адже Зібров завжди допоможе і словом і ділом.

Нагадаємо, веселий вусань Павло Зібров вирішив наспівати мільйон зелених: "Потрібно три хлібних...". Павло Зібров зізнався, як він може стати доларовим

Популярні новини зараз

Колишній чоловік загиблої Жанни Фріске Дмитро Шепелєв відкрив те, що тривожило його довгі роки: "Ніколи не любив"

Олександр Пономарьов різко змінив стиль: "У магазині дивилися на мене як на прибульця"

Була з Андрієм Данилком задовго до Інни Білоконь: куди зникла та як змінилася Геля з "СВ-шоу"

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", елегантний Зібров в костюмчику і з метеликом підкорив українок: Поплавський поступився йому "троном". Артист поділився новим фото

Також "Знай.ua" писав, Павло Зібров показав українцям себе справжнього - "Каштановий плантатор та бджолиний магнат". Фанати перетворили Зіброва на Ескобара, це треба бачити