Навали комарів, безліч павуків, а ще купи медуз, які перетворююбть воду на желейну масу і відповідно заважають українцям відпочивати. Таким морський відпочинок, мабуть, не уявляв ніхто. Проте, це реалії сьогодення.

Українці змушені страждати на морських узбережжях замість того, щоб повноцінно відпочити від буденних справ та важкої роботи протягом року.

Саме для того, щоб полегшити вибір місць для відпочинку, а також покращити його якість, Фейсбук-спільнота "ШоТам?" підготувала ТОП-5 місць для відпочинку, які можуть повноцінно замінити українцям море:

Ці місця не так далеко, як здавалось би - це Миколаївщина.

Популярні новини зараз
Знову на тi ж граблі? Міноборони Грузії могли укласти чергову угоду з Кремлем і здати своїх людей Київстар, Галичина, АТБ-Маркет та інші вже ділять Крим після повернення: "Ми своє резервуємо" Бойовик із "ДНР" потрапив на церковне свято в полон до ЗСУ, і того ж дня дізнався про загибель сина на війні: "Я в а*уї" Воювати майже нікому: в мережі показали спустошені вулиці Луганська
Показати ще
  1. Ви можете відвідати Кінбурнську косу - там є рожеве озеро, подібного якому важко знайти на території України. Із одного боку косу омиває Дніпро-Бузький лиман, а із другого - Чорне море.
  2. Радонове озеро, вода в якому має високу концентрацію радону та цілючі властивості.
  3. Острів Березань, де раніше було давньогрецьке поселення Борисфен. Зараз там можна пожити із наметом та порибалити.
  4. Тилігульський лиман, який вважають найчистішим і найпрозорішим. Тут є лікувальні грязі, а солоність перевищує показник у Чорному морі.
  5. Актівський каньйон, глибиною понад 50 метрів, якиц знаходиться у гранітних скелях. Ідеальне місце для річкового сплаву та кемпінгу.

Відвідайте - не пошкодуєте.

Нагадаємо, Дельфін влаштував яскраве шоу туристам у Чорному морі: навіть медузи закохалися

Також Знай.uа писав Жінка у курортній Кирилівці провалилася у яму з медузами, ледь витягли: "Не дай Боже, дитина!"

Як раніше повідомляв Знай.uа Полчища медуз на Азовському морі вивозять екскаваторами, тхне безбожно: відпочинок зіпсовано