Дружина Народного артиста України Віктора Павліка Катерина Репяхова досить активно веде свою сторінку в Instagram. Тут вона ділиться різноманітними подробицями з життя чи материнства.

Катя Репяхова, фото з Instagram
Катя Репяхова, фото з Instagram

Дівчина часто показує реалії молодої матусі. Це перша дитина Репяхової тому на допомогу їй прийшла її мама, яка зараз багато часу проводить з донькою та онуком. Цього разу Катерина Репяхова вирішила показати, що гарно справляється з роллю мами й без сторонньої допомоги.

Скріншот stories Каті Репяхової
Скріншот stories Каті Репяхової

Так, дівчина зняла відео та показала в stories, як заколисує свого синочка. Репяхова вирішила зняти таймлапс, але надто актвино вкладала синочка спати, тому як вона сама відмітила, це було більш схожим на нервовий тік.

"Зняла таймлапс як заколисую Мішу. Схоже більше на нервовий тік", - відмітила Катя Репяхова в себе в stories під відео.

Нагадавши, Оля Полякова показала свою природну красу: не блондинка і з коротким волоссям. Оля Полякова здалася в незвичайному вигляді

Популярні новини зараз
Жахливий сморід та 112 км углиб: вчені знайшли "колодязь Пекла", якого бояться всі місцеві жителі - "Не бачили фільм "Спуск"" Українцям виплачують щомісяця по 2800 гривень: хто має право на допомогу Свято наближається: коли в Україні випаде перший сніг та вдарить справжній мороз Новий етап мобілізації в Україні: кому точно вручать повістку вже з 1 жовтня, список
Показати ще

Як повідомляв Знай.uа, Катя Репяхова розповіла про другу сім'ю Віктора Павліка: "Це не по-чоловічому"

Також Знай.uа писав, вагітна Дружина Віктора Павліка пустилася у всі тяжкі: "Класна тусовка". 4 червня пройшла вечірка від студії" Квартал", на якій і була Катерина.