У ДСНС України повідомили про трагічну загибель співробітниці - начальниці Відділу зав’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС у Дніпровській області Дар`ї Гречіщевої.

«Страшна новина для усієї нашої сім`ї рятувальників. Сьогодні близько дев’ятої ранку трагічно загинула начальниця Відділу зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС у Дніпровській області Дар`я Гречіщева», - повідомили у рятувальній службі, додавши, що жінка була однією з найкращих співробітниць.

У ДСНС додали, що Дар`я ніколи не боялася експериментувати, була ініціативною та відкритою для нових ідей.

Саме вона почала просувати та популяризувати гендерний напрямок у роботі свого управління. І сама Дар’я, і її підлеглі брали участь участі у різноманітних тренінгах, форумах, курсах, дбаючи про самовдосконалення та професійний ріст.

Популярні новини зараз

23-річний хлопець убив дівчинку-підлітка, щоб справити на неї враження, загинув і друг: "У неї навіть не було шансу пожити"

Настя Каменських на відпочинку з Потапом прийняла дивну позу: "П'ятачок замість носа і рука двометрова"

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

Фото: ДСНС, Дар'я Гречищева
Фото: ДСНС, Дар'я Гречищева

Крім того, дівчина була волонтером Червоного Хреста і надавала допомогу потребуючим.

Друзі та колеги запам’ятають її як добру та компанійську людину.

«Все ще не можемо повірити, що світлої, життєрадісної, діяльної, фахової Даші вже нема з нами. Світла пам'ять нашій подрузі, колезі, просто прекрасній людині, капітану служби цивільного захисту Дар`ї Гречищевій», - сумують у службі.