Стало відомо про те, що в Карпатах була виявлена незвичайна змія. Її укус може миттєво вбити людину.

Про ці унікальних рептилій розповіли в новому сюжеті програми "Втрачений світ", що виходить на телеканалі 2+2.

Справа в тому, що в Українських Карпатах були помічені справжні мутанти. Цей вид невідомий, і раніше ще тут не зустрічався, а найголовніше те, що їх укус дуже небезпечний. Він може вбити людину за кілька хвилин.

Скрін, відео YouTube змія
Скрін, відео YouTube змія

Як виявилося, звичайний вже схрестився з отруйною гад/кою, і раніше в природі такого ще не траплялося. Місцева мольфарка Магдалена Мочіовскі говорить про те, що істоти стали дуже нахабними, і тепер лізуть в будинки людей без особливо страху, де кусають як дорослих, так і людей.

Популярні новини зараз
Володимир путін кректав, пихкав і синів, коли з'явився з жінками: "Я розділяю біль" ПриватБанк попередив власників кредитних карток про зміни: набули чинності нові умови Чому доводиться платити за доставку газу на основі річного споживання: українці не відстають від "Нафтогазу" ПриватБанк встановив новий ліміт на зняття готівки: яку максимальну суму видають банкомати
Показати ще

Їх отрута може миттєво вбити людину.

Мутанти поводяться дуже агресивно, і зуби у них такі, ніби це звичайний вже, але, це абсолютно не так.

Невідома істота мольфарка абсолютно випадково знайшла в ліжку свого чотирирічного сина, і з того дня у маленького Саші два дні народження, адже, Змія не встигла його вжалити.

Фото: Змія, відео
Фото: Змія, відео

Ще б кілька хвилин, і було б занадто пізно, адже протиотрути від нього не існує.

"Ось бачите висить оголошення:" увага вхід в ліс тимчасово обмежений через невідомий вид отруйного плазуна. Будьте обачні і обережні!",- каже жінка.

Нагадаємо, що змія втекла від господарів, щоб покататися на таксі: ловили всім містом

Як повідомляв портал Знай.ua, Свиня втекла в ліс, щоб народити десять поросят: "сильна любов до дітей

Також, Знай.ua писав, це не кінь, це Зебра: українці розфарбували бідну тварину в смужку і змусили катати дітей по спеці