Як виявилося, Стародавня Греція унікальна не тільки завдяки своїй філософії та міфології. Це була країна з неймовірно дивними традициями. Чим же примітне життя греків того часу?

Постановка діагнозу грецькими ескулапами

Безумовно, лікар вислуховував і скарги хворого, але самим вірним способом поставити діагноз вважалося спробувати на смак фізіологічні рідини. Наприклад, вушну сірку.

М'язова біль

Після того, як атлети завершували тренування, раби повинні були зняти з тіла піт і бруд, який накопичився. Незрозумілу речовину розливали по пляшках і продавали. Греки вірили, що "ліки" врятують від болю в м'язах.

Для жінок

Елліни вважали, що бруд і нечистоти допомагають жінкам залишатися здоровими. Швидше за все, тому після викидня прекрасну половину змушували пити вино з випорожненнями мула.

Контрацепція

Греки вірили, що уникнути небажаної вагітності можна було просто пчихнувши після статевого акту. Думаємо, не варто згадувати про те, що спосіб абсолютно даремний.

"Туалетний папір"

Звичайно ж в ті часи елліни не мали туалетного паперу. Бідні греки відвідували вбиральню з камінням, а для багатих була винайдена губка на палиці.

Повстання з могил

Стародавні елліни дуже боялися, що їхні родичі повстануть з могил. Щоб цього не сталося, покійним під час поховання клали на голову, руки і ноги камені.

"Спортзали"

Так як спортивних костюмів у часи Древньої Греції не було, чоловіки в "спортзалах" тренувалися голими. І ніхто нічого не соромився.

Зізнання в любові

А знаєте, як греки зізнавались дівчатам в любові або робили пропозицію? Кидали в них яблуком. І ніяких квітів, залицянь і серенад!

Брови

Брова, яка зрослася - це гордість жінок Стародавньої Греції. Дівчата домальовували собі моноброву або робили її з шерсті тварин.

Нагадаємо найцікавіші факти із життя Клеопатри, про які мало хто знає.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" у школі вам розповідали зовсім не всю правду про загибель Помпеї.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що вчені розкрили таємницю зникнення древньої цивілізації.