До початкової школи міста Елдорет в Кенії в 2004 році прийшов найнезвичайніший першокласник. А незвичайний тому, що на той час йому вже виповнилося 84 роки. Керівництво школи вирішило прийняти літню людину. Сам же учень, якого звали Кімані Маруге, потрапив не тільки до першого класу, але й до Книги рекордів Гіннесса, як найстарший учень в світі.

Кімані Маруге все життя мріяв прочитати Біблію. Він народився в бідній родині, де у батьків не було можливості дати дітям хоч якусь освіту.

Маруге вступив до школи разом зі своїми онуками, яким було вже за 30 років.

Дуже скоро мрія літнього учня збулася. Він прочитав Біблію і прийняв хрещення, взявши ім'я Стиван, на честь християнського великомученика Стефана. Тоді Кімані вже "поїдала" тяжка хвороба, у нього виявили рак шлунка, тому до церкви його доставили вже в інвалідному візку.

Популярні новини зараз
Одні поїдуть, інші не доживуть: як зміниться Україна у найближчі 15 років "Нафтогаз" попередив усіх: потрібно встигнути до 25 квітня Українські пенсіонери отримають по 500 гривень "бонусу": хто у списку "літніх" щасливчиків На школи тепер чекають масові перевірки: батьки домоглися свого
Показати ще

Чутки про унікального школяра поширилися навіть до ООН. У 2005 році Маруге запросили виступити з промовою в Нью-Йорк, де він розповів про необхідність безкоштовної освіти. Там найстаршому учневі у світі подарували слуховий апарат (у середині ХХ століття Кімані брав участь у повстанні проти британських колоніальних властей і потрапив у полон, де під час тортур повстанцеві пошкодили барабанні перетинки).

На жаль Кімані Маруге так і не встиг закінчити школу. Навіть будучи при смерті він просив вчителів приходити до нього і навчати в домашніх умовах. Найстаршого у світі учня не стало 14 серпня 2009 року. Для того, щоб закінчити школу, не вистачило двох років.

Нагадаємо як нацисти залишили кривавий відбиток на українській землі.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", знайдено новий секрет довголіття.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що українці просять відібрати у пенсіонерів право голосу.