Під час розкопок в Сіті дослідники з Лондонського музею археології знайшли рогові зуби міноги, яку, імовірно з'їли між 1270 і 1400 роками. Завдяки цьому археологи змогли підтвердити любов середньовічних англійців до міног.

Так співробітники з групи зооархеолога Алана Пайпа (Alan Pipe) з Лондонського музею археології, аналізуючи знахідки, зроблені при розкопках на станції Мэншн Хаус в лондонському Сіті, виявили рогові зуби міноги.

За словами Пайпа, робити висновки ще рано, науковці аналізують інші знахідки на Мэншн Хаус, але можна припустити, що тут жили заможні люди.

Багато істориків припускають, що від переїдання такого страшного делікатесу помер король Генріх I. Так як морський делікатес дуже важкий для шлунка.

Популярні новини зараз

Коронавірус змусив львів'ян "озолотити" аптеки і обвішатися масками, деталі істерії

Оголена Лобода з сексуальними дівчатами привітала російських військових

У мережі розкрили підлу схему Приватбанку та показали, як на українців оформлюють "вічні" кредити

Залишились без супутникового та кабельного - люди масово прощаються з телебаченням

Показати ще

Деякі види міног паразитують на рибах: вони присмоктуються до жертви, прогризають шкіру, харчуючись її м'ясом і кров'ю.

Відзначимо, що на даний момент приблизно відомо про 40 видів міног. Вони відносяться до загону безщелепних, а живуть у помірних і полярних морських і прісних водах. Деякі види міног і зараз вживаються в їжу.

До речі, римляни і багаті жителі середньовічної Європи вважали цих тварин делікатесом.

Незважаючи на згадування в середньовічних джерелах, археологи рідко вдається знайти залишки міног. Можливо тому, що їх кістяк складається з хрящів, які погано зберігаються протягом довгого часу.

Нагадаємо, вікінги прославилися не лише завдяки запеклим боям, під час яких вони змітали все і вся на своєму шляху, але і завдяки своїм бенкетам, на яких столи ломилися від м'яса, а алкоголь лився рікою.

Як раніше повідомляв "Знай.uа", поряд з какао і тканинами майя використовували в якості грошей стандартизовані за розмірами брикети солі.

Також "Знай.uа" писав, як пристрасть до їжі згубила Генріха VIII.