У 1925 році біолог Ілля Іванов отримав від влади СРСР $10 000 на подорож до Африки, яка повинна була стати поштовхом для неймовірно спірного і ризикового експерименту. Він мріяв, що завдяки схрещуванню горили і людини створить суперсолдата, який буде нерозбірливий у їжі, нечутливий до болю і повністю підкорятися хозяїну. Про це пише WAS.

ПОШУКИ СПАДКОЄМЦЯ

У Французькій Гвінеї вчений ретельно шукав жінок, які народили після того, як їх зґвалтувала горила. Судячи з описів, у листах, професор спостерігав там гібридних істот, але інших доказів цього немає.

У Гвінеї Іванов хотів провести штучне запліднення жінок спермою шимпанзе. Проте, професор відмовився від затії, тому що влада не дозволила йому проводити досліди у госпіталі, а в інших умовах чистота експерименту була б сумнівною.

Популярні новини зараз
Заборона на виїзд з України підліткам з 13 по 18 років: у Держприкордонній службі дали пояснення Син Софії Ротару повідомив про трагічну втрату: пішла з життя Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі" Введено податок на город – хто і скільки заплатить: дачники та мешканці сіл такого не чекали
Показати ще

БАБЕТ, СИВЕТ І ЧОРНА

У 1927 році, перед поверненням до СРСР, Іванов запліднив трьох самок шипандзе Бабет, Сивет та Чорну. Донором, швидше за все, став хтось із місцевих.

По приїзду в Сухумі (Абхазія) запліднених мавп було вже 11, але жодна з них не завагітніла. Вчені наполягав на продовженні експерименту.

ФАТАЛЬНІ ЯЙЦЯ ТАРЗАНА

В Сухумі Іванов знову вирішив запліднити жінок і став шукати для цього, скажімо так, шукачок пригод. Нажаль, єдиний самець мавпи, 26-річний Тарзан, загинув.

Нова партія шимпанзе прибула тільки через рік. До того часу вчений, як і повелося у СРСР, вже потрапив під репресії. Іванова на 5 років відправили у заслання, а по поверненню він загинув через підірване здоров'я.

ПОСЛІДОВНИКИ

Довгий час вважалося, що експерименти Іванова були приречені на провал, але у другій половині двадцятого століття з'явилися і інші "безумці".

У 1977 біолог Джордж Майкл Бедфорд виявив, що людські сперматозоїди не прикріплюються до поверхні яйцеклітин більшості приматів, але проникають у яйцеклітину гібона. Найближчі родичі гібона – горили, шимпанзе, орангутанги. Якщо між ними можливі гібридні схрещування, то теоретично можлива і гібридизація з людьми. Перевірити гіпотезу не дали сумніви етичного характеру.

Нагадаємо, развінчуємо головні міфи про султанський гарем.

Раніше Знай.ua повідомляв, чому в султанських євнухів була робота мрії.

Також Знай.ua писав, якими були перші порнофільми.