У Європі ХХ століття неймовірно популярними були виступи циркових артистів. Подивитися на дивини бродячого цирку збігалися зі всіх округ. Чарівники демонстрували неймовірні здібності свого тіла, які в ті часи швидше були схожі на чари.

Так у 1907 році своїми виступами європейську публіку дивував Чарльз Фред. Його виступи проходили в берлінському театрі. Незабаром захоплений народ прозвав Чарльза "Людина з залізним горлом".

Зараз цим вже нікого не здивуєш, але тоді, чоловік, який заковтував гострі шпаги, ножі та інші предмети більше 50-ти сантиметрів вважався справжнім феноменом. Глядачі бачили в цьому якусь магію. Чарльз Фред неодноразово проходив медичні обстеження, але його загадку "залізного горла" так і не розгадали.

Популярні новини зараз
Головні помилки ексміністра Шкарлета українською мовою - говорив суржиком і "не соромився" Оля Цибульська розповіла, чому після 30 років відпадає необхідність у камасутрі: "У які б пози..." Воїн ЗСУ став відомим на весь TikTok, готуючи солдатам смачніше, ніж мати вдома: можна не переживати Що зміниться, якщо постійно пити воду з лимоном: експеримент здивує всіх
Показати ще

Також не менш популярним був артист на псевдо Авто-Атлас, який виступав на сцені берлінського театру Вальхалла. Подібно до міфічного героя, який тримав на своїх плечах Землю, цирковий силач на спеціальній конструкції піднімав і утримував зубами 700-кілограмовий автомобіль з двома пасажирами. До речі, і зараз такий артист гідний оплесків.

Однак, найбільше враження на публіку виробляли різні трюки заїжджих факірів.

Одним з них був француз на ім'я Шарль, який довгий час перебував в Індії і там навчався у місцевих йогів. Він демонстрував справжні чудеса витривалості.

Глядачів вразило, коли на дерев'яний поміст, під яким лежав Шарль, виходив слон, а потім - ще й двоє асистентів.

У той же час в Парижі виступав справжній індійський факір - раджа Сарак, який лягав голим тілом на ложі з гострих цвяхів. Крім того, під його рукою з купки принесеної землі кинуте їм насіння раптом починало проростати. Але це вже була справжня магія.

Нагадаємо, у першій половині XX століття було все куди цікавіше і головне, куди веселіше, ніж у сучасному суспільстві. Такі оригінальні титули сучасним красуням і не снилися.

Як повідомляв портал "Знай.uа", на ці старовинні знімки майбутніх мам неможливо дивитися без ніжної посмішки.

Також "Знай.uа" писав, з'явилися давно забуті знімки Мерилін Монро.