Поблизу норвезької столиці Осло виявили стародавній корабель вікінгів, похований під землею.

Місце поховання вирахували за допомогою георадара — методу, який використовує проникають в землю промені для створення 3D-зображення того, що знаходиться під землею, напише Daily Mail.

Археологи говорять, що поки не збираються розкопувати його, але будуть використовувати неінвазивні методи, щоб дізнатися більше про таємниче судно.

Місце поховання

Прес-секретар округу Вестфольд Тер'є Гансум (Terje Gansum) сказав, що корабель, ймовірно, використовували в якості підземного поховання.

Популярні новини зараз

Мільйонне місто завалило снігом посеред літа: природний катаклізм приголомшив світ

Надя Дорофєєва показала, як розслабляється у ванній: "Де купити таку фігуру"

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

"Холостячка" Ксенія Мішина втерла ніс Еллерту, поки вранці його будить вже інша: "Тільки вона могла"

Показати ще

"Дані георадара чітко відображають форму судна, і ми можемо побачити слабкі сліди кругової западини навколо судна, що може вказувати на існування кургану", — стверджує професор Тер'є Гансум.

Ця давня традиція скандинавської культури передбачала використання судів в якості місця остаточного спокою для померлих.

У Європі налічується всього сім поховань кораблів епохи вікінгів (800-1050 рр.), три з яких знаходяться в Вестфольде.

Дане відкриття дозволить краще зрозуміти ритуали культури. Таємниче судно виявили в курганах Борре, які вважаються одним з найбільш важливих об'єктів культурної спадщини Норвегії.

Виявлені останки судна

Професор Гансум сказав, що кораблі епохи вікінгів завжди мають довжину не менше 15 метрів.

Поруч знаходиться музей, пропагує місцеве спадщина вікінгів, що охоплює епоху вікінгів, яка охоплювала період з 793 за 1066 рік і закінчилася приблизно в той же час, коли цивілізація не змогла вторгнутися в Великобританію до битви при Гастінгсі.

Судно вікінгів

Нагадаємо, прилад Васко да Гами потрапив у книгу рекордів Гіннеса.

Як повідомляв портал "Знай.uа", британські археологи на місці видобування каменю для будівництва валу Адріана виявили малюнки римських солдатів віком 1800 років.

Також "Знай.uа" писав, археологи з Тулейнского університету знайшли в Перу масове місце поховання XV століття, де зберігаються сотні останків дітей і лам.