У справі про загибель туристів на перевалі Дятлова можуть бути замішані військові професіонали.

Загибель групи Дятлова досі залишається однією з головних загадок минулого століття. 60 років тому при таємничих обставинах в горах Уралу загинула група туристів під керівництвом Ігоря Дятлова, проте обставини тієї трагедії досі не розкриті.

Чому дев'ять молодих і здорових людей загинули? Свою версію подій, які сталися далекої лютневої ночі 1959 року, запропонував ще один експерт.

Кандидат в майстри спорту зі спортивного туризму Антон Тихомиров розповів про причини, які могли погубити мандрівників. За його словами поруч з перевалом, можливо, проходили секретні навчання, чи групи спецназу, чи спеціального загону з ловлі втікачів з табору посиленого режиму, який знаходився в цьому районі. Це ймовірно і стало причиною трагедії в ту морозну вітряну ніч. І саме військові причетні до смерті студентів.

Така версія також може пояснити знаходження серед речей туристів невідомого фотоапарата, а також двох військових обмоток, які використовували конвойні війська.

Популярні новини зараз

Екснардеп Олег Барна, який носив на руках Яценюка в Раді, побив "слугу народу" Соломчука

"Найкращий тато", - Дан Балан показав маленьку дівчинку, українці затамували подих

Пішов з життя відомий радіоведучий після двотижневої коми: "На голову впала..."

Соня Плакидюк повторила відверту фотосесію Біллі Айліш: "Така соковита"

Показати ще

Крім того, характер травм у загиблих туристів з групи Дятлова говорить про те, що їх завдавали професіонали, які знають, як травмувати людину, щоб вона через деякий час померла.

Нагадаємо, перевал названо на честь Ігоря Дятлова - керівника експедиції туристів, які планували здійснити сходження на висоту 1 тис. 79 м Приполярного Уралу. У ніч на 2 лютого 1959 року Дятлов і ще вісім членів його групи загинули за нез'ясованих обставин.

Повторне слідство наразі не дало результатів, які б надійно підтвердили або спростували вбивство членів групи. Тому поки що висновки більше будують різні експерти.

Відомий аналітик Ракітін, в своїй книга "Смерть, що йде по сліду" зробив більш детальний розбір катастрофи на перевалі і вважає, що туристи були безсумнівно вбиті і вбиті військовими професіоналами.

Про це говорить і характерні травми, а також цілий ряд дивних обставин в загибелі групи туристів. Втім, слідство досі триває.

Нагадаємо, спливли нові подробиці загибелі групи на перевалі Дятлова

Як повідомляв портал "Знай.uа", виявили випадковий фрагмент відео, на якому можна розгледіти дивну аномалію на перевалі Дятлова. Однак це, як і деякі інші деталі, ніяк не пояснюють усіх таємниць тієї давньої трагедії.

Також Знай.ua писав про те, що насправді сталося з дівчиною з групи Дятлова. Смерть Людмили Дубініної, члена тургрупи, загиблої на перевалі Дятлова в ніч на 2 лютого 1959 року, була найстрашнішою.