Впродовж століть існували таємничі книги, які містили в собі велику силу і знання далеких предків. Однією з таких є скрижаль, а точніше вигравіруваний на камені древній текст, який згодом став однією з найвпливовіших писемних реліквій алхімії і основою для великої кількості окультних знань.

Але, на нещастя, сам цей предмет давним-давно зник, науковці та історики донині сперечаються про те, чи існував він насправді.

Як могла би виглядати Смарагдова скрижаль

Виходячи з оповідань, які дійшли до наших днів, смарагдова скрижаль містила магічні таємниці, таємниці алхімії, людського розуму, і, можливо, навіть самого Всесвіту.

За переказами, її творцем був Гермес Меркурій Трисмегіст. Це загадкове божество, яке в стародавній Греції називали Гермесом, а в стародавньому Єгипті богом Тотом. У християнській традиції він довго вважався реально існуючим у 5 столітті священиком і філософом.

Варто відзначити, що Тот – Атлант володів таємним вченням, спадщиною цивілізації загиблої Атлантиди і був будівельником Великої піраміди в Гізі. У ній він інтегрував своє знання стародавньої мудрості і сховав літописі давніх Атлантів. Він був правителем безлічі колоній Атлантів, включаючи колонії Південної і Центральної Америки.

Згідно з єгипетською міфологією, Тот шанувався як Бог мудрості, ліку і письма, покровитель наук, писарів, священних книг, творець календаря.

Так більшість схиляються до версії, що Смарагдова таблиця родом з Атлантиди, де була створена богом Тотом 38 тисяч років тому.

Найчастіше скрижаль описували, як прямокутну таблицю з зеленого матеріалу, імовірно смарагд, на якому були витравлені різні символи і написи, в тому числі про те, як одну матерію перетворити на іншу. Тобто рецепт створення так званого Філософського каменя, яким марили вчені Середньовіччя.  

Легенда свідчить, що Смарагдова скрижаль була знайдена в IV столітті до нашої ери Олександром Македонським в могилі Гермеса, похованого єгипетськими жерцями у Великій Піраміді Гізи.

Є відомості, що в 12 столітті скрижаль перевів на латинську мову іспанець Хьюго Санталла, який був відомим у ті роки перекладачем з арабської.

В 1541 році цей переклад був опублікований у трактаті "Про алхімію", підписаний ім'ям Хрисогон Полідор.

Нагадаємо, хто ж така свята Марія Магдалина насправді. Історія її життя до сьогоднішнього дня оповита таємницями.

Як повідомляв портал "Знай.uа", в Біблії знайшли згадки про марсіан. Рабин зробив сенсаційну заяву про зародження життя на Землі.

Також "Знай.uа" писав, ким Юда Іскаріот був насправді. Вчені знайшли унікальний артефакт, спростовує всі біблійні розповіді.