Культура кримських татар була унікальним історичним явищем. Але масова боротьба з релігією у Радянському Союзі, яка бушувала у 1920-х роках, танком пройшлася по крмсько-татарській культурі. "Срвєти" закрили майже всі культові споруди татар.

Але наперекір цій страшній машині відбулось культурне відродження. В момент, коли намагалися знищити культурну ідентифікацію, кримські татари відчули свою самобутність.

Спільнота Пустощі східноєвропейської кліо зібрала архівнв світлиниЮ, які демонструють, як жили татари у Криму в 20 роках минулого століття.

Популярні новини зараз
Двійник володимира путіна зганьбив діда в Маріуполі і забув щелепу: "Бабуся без зубів" Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі" Встигнути за три місяці або втратити частину пенсії: українців попередили про важливий нюанс Наречена Роналду Джорджіна Родрігес не змогла пережити загибель сина: "Це найбільший біль"
Показати ще

Нагадаємо, у Києві відкрили виставку "Вкрадений Крим" присвячену 75-й річниці пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

Як повідомляв портал Знай.ua, Зеленський відповів Джемілєву на всі питання по Криму

Також Знай.ua писав, окупанти не пробачили кримським татарам їх сміливості