Вагинак Бюрат з Константинополя який зміг вижити під час аварії «Титаніка». Він багато разів розповідав свою історію, в якій не фігурував айсберг як основна причина, що дивно. Згідно з отриманими даними, пасажир сів на «Титанік», для того що б дістатися до США і вирішити справи по роботі. Іншого корабля і варіанти маршруту не було.

 
 
 

Вагинак вже багато разів розповідав про пожежа і вибухи, спричинені полум'ям. Ця інформація стала несподіванкою для вчених. Вночі 15 квітня о 01:10 вибухнув страшний вибух, з-за якого миттєво згасло світло. Деякі похапали свої речі і стрибнули у воду з рятувальним поясом (так зробив і Вагинак). Потім на воду спустили рятувальні шлюпки. Чоловіка випадково зачепили веслом, отямився він вже в лікарні.

Популярні новини зараз

Європа дала українцям потужного стусана, заробітчани масово покидають нагріті місця

У анексованому Криму випадково запустили авіаційну ракету Путіна: розірвало разом з ангаром

Пугачова ризикує загриміти за ґрати: в мережі показали фатальний документ, мучила людей роками

Медведєв підло видав двійника Путіна, тепер знають усі: "Якогось дрібного підібрали"

Показати ще

Вагинак так само пригадував розповіді інших свідків, які називали 3-4 вибуху. У минулому інженери і не підозрювали, що морська вода в результаті процесу електролізу може вивільнити водень – вибухонебезпечний газ. Саме не врахування цього фактора і стало кінцем для багатьох людей.

Таким чином, потопив корабель зовсім не айсберг, а пожежа і прорахунки інженерів. Це підтвердив і журналіст Шанан Молоні, який понад 30 років вивчає інформацію по справі про Титаніку.

Нагадаємо,  мер Чернігова Владислав Атрошенко "відзначився" своєю антиукраїнською позицією.

 
Як повідомляв раніше Знай.uа, учнів більше не змусять надягати однакову форму .


Також Знай.uа писав про те, що офіс президента розглядає кількох кандидатів на посаду посла в США.