Група експертів знайшла ще одну зачіпку в таємниці загибелі туристів на перевалі Дятлова. На думку ініціативної групи розслідувачів обставин масової смерті туристів є нові свідчення їх вбивства. Цю інформацію повідомляє "Новосибірськ сьогодні".

Керівник групи Сергій Нікольський вважає, що останнє фото було зроблено не туристами, а саме тими, хто на них напав і робилося воно не зсередини намету а зовні і тому зображення таке розмазане.

Таємниця перевалу Дятлова

Популярні новини зараз

Все: лікарі припинили лікування відомої актриси Анастасії Заворотнюк

Пророчі слова Заворотнюк про Україну спливли у мережі: "Коли маєш справу з красивою та дотепною..."

Янукович трусився від згадки про нього: мольфар Нечай в останні секунди життя показав Україну за Зеленського

Пальчевський розкрив українцям очі на Зеленського: "Більше влади, ніж у Сталіна і Гітлера"

Показати ще

Чудові новини!

Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android  або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

В якийсь момент біля намету почалася бійка і одному з туристів групи Дятлова вдалося заволодіти цим нещасливим фотоапаратом. Цим і пояснюється наявність невідомого фотоапарата з плівкою і всього одним знімком на тілі одного з загиблих, Золотарьова. Аналіз фото привів усіх до думки, що зсередини намету таке фото зробити неможливо.

Таємниця перевалу Дятлова

Згодом саме це і стало причиною справжнього «полювання» на туристів. Ті, хто полювали за дятловцами, цілеспрямовано планували їх заморозити на нічному тридцатиградусном морозі. І тому вони протягом кількох годин відстежували уцілілих туристів, поступово наздогнавши всіх.

Друге питання — тяжкі травми, не сумісні з життям у кількох туристів. Як розповідає Нікольський, в результаті експерименту ними доведено, що такі травми характерні для ударів прикладом чи обухом сокири. Причому робили майстри своєї справи, які знають куди бити, щоб "вбити".

Таємниця перевалу Дятлова

"Мабуть їм вже не вперше доводилося вбивати і тому версія, що діяв якийсь спецназ може бути не далека від істини". Сергій Нікольський

Втім дослідники планують продовжити роботу. Найбільше їх цікавлять закриті в архівах КДБ матеріали справи, пов'язані з радіацією і дивними слідами хімічних речовин.

Раніше відомим дослідником трагедії вже Ракітіним озвучувалася версія загибелі туристів на перевалі Дятлова від рук невідомого спецназу, який вміло замів за собою сліди злочину.

Нагадаємо, неподалік від перевалу Дятлова виявили зону випробувань секретної зброї.

Як повідомляв раніше Знай.uа, моторошна трагедія десятки років не дає спокою дослідникам.

Також Знай.uа писав про те, що український старець передбачив неминучий, людство в небезпеці.