У Сполучених Штатах Америки на озері Верхнє в штаті Міннесота пошуковці знайшли судно під назвою "Hudson". Корабель затонув ще в 1901 році, а місцеві жителі прозвали його "кораблем-примарою". Про це повідомляє місцеве видання MRP News.

Слід підкреслити, що дане судно виявили в середині літа в 2019 році на глибині 250 метрів, проте відомо про цю знахідку стало тільки зараз.

Так, цей корабель з вантажем льону і пшениці, вийшов з порту Дулут 15 вересня 1901 року, проте після відправлення судно просто-напросто зникло в сильному штормі.

Доглядач маяка, який був розташований у цьому районі, на наступний день після катастрофи повідомив, що бачив, як тонуло "непізнане" судно. Але інших свідків цієї катастрофи не знайшли.

Популярні новини зараз

Путіна почали опускати ті, від кого навіть не чекав: "Думає потрапити до раю?", фото ганьби

Головну "дорогоцінність" Порошенка і Зеленського показали на всю країну: у кого більшій

Лана Роудс обрана найкращою акторкою фільмів для дорослих: найпікантніші фото зірки

Зеленському відкрили очі на пенсію в Україні та Німеччині: "Не можуть купити буханець хліба"

Показати ще

Потім місцеві рибалки знайшли трохи уламків, які належали затонулого корабля "Hudson", а також тіла деяких членів екіпажу. До того ж, справжнє місце аварії, а також доля решти моряків було невідомими.

Таким чином, у наступні десятиліття серед місцевих жителів пішли чутки про те, що це судно плаває по озеру як "корабель-привид".

Також зазначається, що для пошуків судна задіяли гідролокатор. Експерти заявили, що цей корабель був побудований в 1888 році і він залишився майже не ушкодженою.

Нагадаємо, що компанія Lexus представила першу серійну яхту. Вона побудована за мотивами представленого в 2017 році прототип Lexus Sport Yacht Concept.

Як повідомляв портал Знай.иа Океані затонуло судно з одеситами.

Також портал Знай.иа писав, що в акваторії Чорного моря провели командно-штабні стратегічні навчання на воді "Козацька воля-2019".