Стало відомо, що у тиранозавра рекса був найпотужніший укус із різних істот, які коли-небудь жили на планеті Земля. Також рекс здатний був своєю щелепою розчавити нинішній автомобіль навіть не пошкодивши ні зуби, ні череп. Про це повідомили палеонтологи з Університету Міссурі.

Так, у тиранозавра рекса був такий же жорсткий череп, як і у нинішніх крокодилів, завдяки чому він міг з легкістю кусати свою здобич з силою в сім тонн.

Слід зазначити, що нинішні крокодили здатні стискати свою здобич всього лише на 1,8 тонн, що займає всього 25% від потужності укусу знаменитого рекса. До того ж, у наш час гребнистые морські крокодили володіють найсильнішим укусом з усіх існуючих звірів.

Таким чином, під час проведення дослідження експерти зібрали модель щелеп тиранозавра. Це допомогло зрозуміти, як конкретно були розташовані кістки в черепі рекса. Вчені з'ясували, що потужність укусу відбувалася завдяки жорстким кісткам цього тиранозавра, а також м'язів, які могли виробляти достатню кількість тиску.

Популярні новини зараз

Григорію Чапкісу - 91: шлях до слави, тяжка хвороба та чотири кохання легендарного хореографа

Вагітна дружина Віктора Павліка розкрила стать дитини: "Плакала півгодини"

За відмову вакцинуватися - штраф: юристи назвали українцям головні ризики

Дан Балан показав Тіні Кароль, що таке справжній "Скандал"

Показати ще

До того ж, експерти все ще не прийшли до однієї думки, були тираннозаври мисливцями, або ж вони були просто сміттярами, які пожирали одну тільки падаль.

Нагадаємо, що шахтарі Шеффілда знайшли скам'янілість, схожу на голову дракона.

Як повідомляв портал Знай.ua, дослідники Південно-Африканської Республіки справили фурор у науковому світі неймовірним виявленням.

Також портал Знай.ua писав, що величезний кам'яний гість з далекого космосу знищить все живе.