На півночі Ізраїлю археологам вдалося знайти древнє місто, якому близько семи тисяч років.

Вчені проводили розкопки, коли натрапили на унікальну пам'ятку бронзового століття. Раніше вважалося, що у той час люди селилися тільки у селах, але дана знахідка повністю змінює картину. У стародавньому місті були вулиці, площі та дренажні споруди.

Раніше вченим вдалося розкопати недалеко від Тель-Авіву древнє місто Ен Есур. За даними вчених, йому близько 5 тисяч років, воно розташовувалося на 5 гектарах і вміщувало 6 тися людей.

У стародавньому мегаполісі була розвинена соціальна ієрархія. Крім того, вченим вдалося з'ясувати, що Ен Есур був побудований зі складною системою житлових і громадських зон, вулиць і провулків. Його називають Нью-Йорком бронзового століття.

Популярні новини зараз
Головне за ніч, 28 травня: вагітність Мішиної, 50-річні танки росії, нова кицька Тополі, "халява" від Київстар і повернення Херсона Зірка "Дизель шоу" Вікторія Булітко показала безцінну працю українців для своїх захисників Українські військові хірурги провели операцію, яка не має аналогів у світі — воїни вже ходять по палаті 6 пострілів за хвилину: Генштаб ЗСУ показав гаубиці FH70 які вже воюють в Україні проти російської армії
Показати ще

Нагадаємо, знайдено свідоцтва найжорсткіших у світі тортур, незбагненно.

Раніше Знай.ua повідомляв, вчені розкопали сенсацію на Мамай-горі під Запоріжжям.

Також Знай.ua писав, святий образ Ісуса перетворив пенсіонерку на мільйонерку.