Нещодавно в Єгипті недалеко від піраміди Хеопса "чорні археологи" знайшли гробницю, яка відноситься до найдавніших часів єгипетської історії, а саме до V династії фараонів (приблизно 2504 — 2347 року до н. е.). Про це пише Al-Ahram.

Зазначимо, що розкопки проводилися всього в 30 метрах від піраміди, всередині житлового будинку. У підсумку "чорних археологів" заарештували, а Міністерство у справах старожитностей Єгипту приступило до вивчення знахідки.

Як стало відомо, «чорні археологи» в підлозі житлового будинку прокопали лаз, що веде до довгого коридору і кількох залів, в одному з яких і були знайдені чоловічі статуї з каменю з пошкодженими головами. Також був знайдений стародавній посуд з кераміки.

На думку фахівців, знайдена гробниця може бути об'єднана катакомбами з іншими гробницями, і навіть з самою пірамідою Хеопса.

Популярні новини зараз

Лихо Заворотнюк зачепило колишнього "Моєї прекрасної няні": з Жигуновим трапилося непоправне

Помер відомий київський фотокореспондент: ″Був крутим фотографом і чудовою людиною″

Кожному по "євроблясі": хто з українців отримає авто задарма

Ісус виглядав не так, як всі вважали: археологи знайшли портрет і зруйнували стереотип, фото

Показати ще

Нагадаємо, у Туреччині під час розкопок виявили величезну фреску, якій більш ніж дві тисячі років.

Як повідомляв портал Знай.uа, на півночі Ізраїлю археологам вдалося знайти древнє місто, якому близько семи тисяч років.

Також портал Знай.uа писав, що в Австралії вчені виявили незвичайний вид птерозавра, який пережив своїх побратимів на 4 мільйони років.