Учені з'ясували, звідки походить людство і знайшли його праматір.

Так, у новому дослідженні, опублікованому в журналі Nature, вчені проаналізували мітохондріальну ДНК від понад 1200 осіб з безлічі груп населення Африки. Вони прийшли до висновку, що сучасні люди з'явилися у Ботсвані, на південь від річки Замбезі близько 200 000 років тому. Вчені стверджують, що предки сучасних людей мігрували з Африки, а не розвивалися в різних частинах світу одночасно.

Дослідження доводить, що кожна людина, що нині живе на цій землі, походить від жінки, яка жила на території сучасної Ботсвани близько 200 000 років тому. Вона походила з області Макгадікгаді-Окаванго у дельти Окаванго.

Нагадаємо, дослідники з США створили новий тип літій-іонних акумуляторів, які дозволять заряджати електромобілі за 10 і менше хвилин.

Популярні новини зараз
Українці можуть отримати ще одну грошову допомогу, але є умови: хто та на яку виплату може претендувати Мешканці двох областей платитимуть за газ інакше: у Нафтогазі виступили із терміновим зверненням Українцям дозволили не платити за доставку газу: стосується не всіх Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Як повідомляв портал Знай.uа, над людством нависла фатальна небезпека, мільярди людей під загрозою.

Також портал Знай.ua писав, астронавтка показала, як виглядає схід місяця на світанку сонця, вражаючий кадр.