Археологи відшукали храм з Ковчегом Завіту, який став місцем зберігання скрижалей з 10 заповідями. Виявлену в Ізраїлі давню духовну обитель побудували в XII столітті до нашої ери. Храм знаходиться в 16 км від Єрусалиму.

Виявлений вченими поблизу Єрусалиму храм являє собою прямокутну споруду з товстими стінами, яка розташована на відстані від інших будинків. Експертів вважають, що таке розміщення є ознакою ритуального місця. Крім храму, археологи натрапили на два масивних валуни з виїмками. Вчені припускають, що у минулому люди використовували ці камені для здійснення жертвопринесень.

Скрижалі, фото: temaretik.com
Скрижалі, фото: temaretik.com

Раніше в Ізраїлі у жертву приносили тварин, щоб задобрити Бога. Археологи дізналися про ритуальну споруду завдяки опису в Біблії. У стародавньому храмі також виявили уламки керамічного посуду, ємність для зберігання оливкової олії чи вина і кістки тварин, що може підтверджувати версію про жертвопринесення.

Ковчег Заповіту є найбільшою єврейською святинею, в якій зберігалися скрижалі з 10 заповідями, даними Богом Мойсею. В скрижалях даються моральні настанови людям.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: масова втеча росіян з Криму, трибунал для путіна, космічні платіжки за комуналку і моторошне передбачення Ванги на 2022 рік Росіяни та білоруси "похвалилися" своїми досягненнями — що не вкрали, про те збрехали В Україні подорожчала комуналка: за що доведеться платити більше На українських АЗС стрімко змінюються ціни на бензин: скільки коштуватиме літр
Показати ще

Нагадаємо, раніше археологи знайшли найдавніший наскельний малюнок, побачене ошелешило

Як повідомляв портал "Знай.ua", пили кров динозаврів: вчені виявили личинки доісторичних кровожерливих паразитів

Також "Знай.ua" писав, мурахи-зомбі, рослини-паразити і невідомі племена: у джунглях Амазонки знайшли рештки загадкової цивілізації