Вчені зі Швейцарії знайшли у Венесуелі кістки вимерлого крокодила-гіганта виду Purussaurus mirandai. Його вага сягав майже 3 тонн, а його довжина становила приблизно 9 метрів.

Крокодил

Досить довгий час експерти намагалися зрозуміти, як такі крокодили пересувалися по землі.

Аналіз виявлених рештків гігантського тварини, яка жило приблизно 6 мільйонів років тому на території сучасної Венесуели, показав, що у нього був додатковий хребець в крижах, біля основи хребта. Більш того, плечові кістки крокодила мали унікальну будову, що робило можливим перерозподіл сили тяжіння.

Слід зазначити, що подібними особливостями не володіє ні одна з відомих вдруге-водних тварин на Землі. Також додатковий хребець пов'язаний з роботою особливої групи генів.

Популярні новини зараз

Помер соліст "Піснярів" Леонід Борткевич

Оля Полякова поділилася ідеальним блюдом для тих, що худнуть: ПП-млинці зі шпинатом під соусом бешамель

Блаженніший Святослав втратив маму після тривалої хвороби: інформація про прощання

Вдова Кернеса Гайсинська позбулася двох "дітей" покійного мера

Показати ще

Згідно думку фахівців, вони є і в сучасних видах, однак їх стан неактивно. До того ж, існують крокодили з аномаліями розвитку, що викликає "зайвий" хребець, що могло дістатися їм від померлих родичів.

Крокодил

Нагадаємо, що у Південній Африці знайшли скам'янілі останки доісторичної істоти.

Як повідомляв портал Знай.ua, команда ентузіастів в Канаді виявила пару двох ящероподобных істот, які жили 300 мільйонів років тому і померли обіймаючи один одного.

Також портал Знай.ua писав, чому вимерли представники виду Homo erectus, які прожили 1,8 мільйона років, що в шість разів довше, ніж тривалість існування Homo sapiens.