Останки доісторичної тварини виявили австралійські дослідники в районі бази Амундсен-Скотт. Ведмідь жив в Антарктиді 100 тисяч років тому.

Науковці з Австралії давно досліджують узбережжя Антарктиди. Останнє відкриття шокувало весь науковий світ. Адже дослідники з’ясували те, що територія в далекому минулому була заселена тваринами. Судячи по залишках, колись по Антарктиді блукав короткомордовий ведмідь.

Ведмідь жив в Антарктиді 100 тисяч років тому, фото planetanovosti.com

Популярні новини зараз

Під Києвом безслідно зникла 12-річна принцеса, трагедія Даші Лук'яненко перед очима

В Україні запроваджують безкоштовне розмитнення "євроблях", названо головні підводні камені

Богдан на Сейшелах звернувся до збіднілих українців - грошей нема, але тримайтеся, фото

Ані Лорак оголила груди, але фанатів турбують сумні очі красуні

Показати ще

Не так давно вважалося, що на території вічної мерзлоти ведмеді ніколи не мешкали. Відкриття експертів явно спростовує раніше створені теорії. Зараз останки більш детально досліджуються на австралійському континенті.

Ведмідь, фото: pixabay
Ведмідь, фото: pixabay

Дехто із науковців припускає, що ведмеді могли прибути з Південної Америки. Правда, невідомо, як вони зуміли пристосуватися до зовсім іншого клімату.

Льодовики Антарктиди, Жива планета
Льодовики Антарктиди, Жива планета

Гігантський короткомордовий ведмідь був найбільшим хижаком, що мешкали в епоху зледеніння. Останки дають зрозуміти, що його висота в холці складала до двох метрів, іноді більше. Выпрямившийся ведмідь міг досягати 4,5 метра. Вага самців в середньому становив до 600 кг, іноді – до 1400 кг.

Нагадаємо, що пінгвіни заполонили невеликий острів в Антарктиді. Близько 4 тисяч птахів вийшли на сушу.

Як повідомляв портал "Знай.uа", жительниці Львова Оксані Літинської вдалося підкорити всі сім найвищих гірських вершин світу.

Також "Знай.uа" писав, що українські полярники 24-ої експедиції на станції "Академік Вернадський" в Антарктиді привітали українців з Новим роком.