Якщо ви терпіти не можете свою роботу, чи вважаєте, що вона вас дістала настільки, що час скакати з мосту в крижану воду і плисти куди подалі, вам корисно буде дізнатися про незвичайну і дивну професію давнини. Адже все все у світі пізнається в порівнянні.

Тож знайомтесь - архімім. Це старший клоун театру в стародавньому Римі, якого запрошували на похорон знатних людей.

Робота архіміма полягала в тому, що він у похоронній процесії йшов відразу за труною та імітував жести і поведінку покійного.

маска архіміма
маска архіміма

Похоронний клоун повинен був одягати речі померлої людини, а також маску, що копіювала обличчя мерця, і при цьому ще й танцювати.

Популярні новини зараз
Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі Більше не треба стояти у чергах та запасатися: сіль знизилася в ціні, скільки коштує кілограм Водіям, які вирішили заощадити на бензині, загрожує величезний штраф: перевищує вартість транспорту і позбавляє прав Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Римляни вважали, що це заспокоїть душу померлого і принесе радість його родичам.

На похоронах архіміми були танцювали і кривлялись просто поруч з трупом. Проте, їхні послуги добре оплачували, а згодом похоронні клоуни часто ставали керівниками труп пантоміми.

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, археологи розкопали загадкове ритуальне "кладовище"

Як повідомляв портал Знай.ua, світ побачив золоте вбрання монгольської принцеси XIII століття

Також Знай.ua писав, як Франція намагалась змінити вимір часу