Вода з-під крана не є ідеальною для вживання в чистому вигляді. Адже різні хімічні сполуки, солі та метали не лише псують смак, а й можуть зашкодити здоров'ю.

Звісно, зробити з такої води кришталево-джерельну не вийде, однак покращити її склад можна. І фільтр для цього не завжди потрібен. Існують кілька простих способів, здатних розв'язати цю проблему.

4 способи очистити воду з-під крана без фільтра:

1. Відстоюйте воду. Цей спосіб є одним з найпростіших, який дозволяє пом'якшити смак води. Процес потребує не менше 8 годин, а найкраще виділити на це добу, періодично збовтуючи воду. Оскільки важкі метали осідають на дно, перед вживанням воду треба обережно перелити, щоб осад залишився.

Вода з крана. Фото: скрін youtube
Вода з крана. Фото: скрін youtube

2. Очищення за допомогою каміння. Для цього воду потрібно налити у трилітрову банку, а на її дно покласти 1-2 кремені (або шунгіту, але він має протипокази) та залишити настоюватись на 2-3 дні. Потім, не збовтуючи осад, злийте воду. На 1 л води потрібен камінь на 100 г.

Популярні новини зараз
Заборона на виїзд з України підліткам з 13 по 18 років: у Держприкордонній службі дали пояснення Три дні вихідних на Великдень: українці дізналися, скільки вони відпочиватимуть у світле свято За комуналку платити більше не будемо: українці дізналися, тарифи на які послуги точно не зростуть Українцям дозволили не платити за доставку газу: стосується не всіх
Показати ще

3. Активоване вугілля. Зробіть з марлі, згорнутої у декілька шарів, та активованого вугілля імпровізований фільтр. Через нього процідіть воду. Також можна загорнути таблетки в тканину та опустити в місткість з водою на 8-10 годин. Активоване вугілля здатне вбирати шкідливі сполуки, позбавляючи воду від стороннього присмаку та неприємного запаху

4. Заморожування води. Воно вважається одним з найкращих способів очищення. Запам'ятайте, що солі важких металів погано піддаються низьким температурам. Коли вода замерзає на 2/3, рідкі залишки треба злити, а лід розморозити.

Запаси води, фото з вільних джерел
Запаси води, фото з вільних джерел

Нагадаємо, якщо потрібна медична допомога, а мобільний зв'язок відсутній: у МОЗ підказали, що робити

Як повідомляв "Знай.ua", в Україні заборонили одну з популярних традицій на Новий рік: порушників каратимуть суворо

Також "Знай.ua" писав, кому з українців полегшать отримання субсидії: у ПФУ назвали умову