Останній рік для українців видався справді неймовірно складним, однак це не означає зовсім, що потрібно забивати на стан свого здоров'я. Зокрема про психіку, яка постраждала чи не найсильніше від війни.

Експерт та доктор дієтолог розповіла про те, що потрібно їсти регулярно для того, щоб ваше психічне здоров'я було в нормі.

Насамперед йдеться про продукти, в яких міститься багато клітковини. Цей компонент здатний не тільки підтримувати в нормі травлення, а й імунну систему із психічним станом. Для цього вам буде достатньо вживати до півкілограма овочів та фруктів на день, зокрема зелені. Крім того, це може бути ще й зерновий хліб або крупа з оболонкою.

Зелень. Фото: скрін youtube
Зелень. Фото: скрін youtube

Клітковина, крім усього перерахованого вище, підтримує багато функцій у нашому організмі, і це довели різні дослідження.

Популярні новини зараз
За 6600 гривень на особу: хто може отримати грошову допомогу Скільки можна отримати за найпопулярніший сервіз "Рибки" з Радянського Союзу: раніше радував око, а зараз - гаманець "Чмо їб*че, як тобі живеться?": у Києві спіймали соратника Януковича Володимира Макєєнка, який біг до укриття Жінка через роки життя знайшла потаємні двері в будинку: усередині вона знайшла те, що змусило її переїхати
Показати ще

Наприклад, йдеться про серцево-судинні захворювання, ризик яких значно знизиться.

Крупи, фото takprosto
Крупи, фото takprosto

До речі, крім цього, можна почати вживати ромашковий чай, який не тільки допоможе заспокоїти нерви, але ще й допоможе нормалізувати сон, який теж сильно залежить від психічного стану людини.

Повномасштабна війна надломила всіх нас, проте здаватися ніхто не збирається, оскільки перемога явно за нами. Якщо користуватися цими правилами, тоді, які перераховані вище, тоді ми ставатимемо з кожним днем ​​тільки сильніше.

Чай, фото marieclaire
Чай, фото marieclaire

Як швидко і легко позбутися слідів дезодоранту на одязі: потрібні кошти знайдуться в кожному будинку

Раніше повідомлялося, що забудьте про молоко та воду: на чому ще можна варити крупи - несподівані альтернативи

Також, як відмити пластикові контейнери для їжі за допомогою копійчаного засобу: є у кожної господині