Гастрит неприємна хвороба, яка заважає повноцінно та з насолодою проживати життя. Однак і від такої неприємної хвороби є методи лікуваня.

Як розповіла доктор Юлія Єсипенко, гастрит чи запалення слизової оболонки шлунка, що призводить до розладу функцій органу, потребує безперечної участі у процесі медицини. Пише про це zhenskiy.kyiv.

Гастрит. Фото: Youtube
Гастрит. Фото: Youtube

Основою лікування фахівець називає ерадикаційну терапію із включенням антибіотиків, а також так звану замісну терапію з використанням шлункового соку, пепсину та іншого.

Крім цього, існують такі методи, як корекція порушень кишкового травлення, фізіотерапія та лікування мінеральними водами.

Популярні новини зараз
Тіна Кароль змусила Олену Зеленську ревнувати та пишатися одночасно: "Він не залишив" Феофанів день 25 березня: чому потрібно обов'язково вийти на вулицю та навіщо сипати насіння на дорозі, суворі заборони суботи Старих субсидій вже не буде: українцям показали, як зміниться допомога на оплату комуналки з 1 квітня Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

При цьому лікар нагадує про те, що людина і сама має брати участь у своєму оздоровленні. Насамперед необхідно пам’ятати у тому, що з гастриті деякі продукти подібні до отрути.

Біль у животі, фото gdp3podolsk
Біль у животі, фото gdp3podolsk

Тому, щоб не посилювати хворобу, зі свого раціону треба повністю прибрати або обмежити до мінімуму споживання солі та спиртного. Чай і каву пити рідко і це повинні бути не міцні напої.

Та й культура їжі при гастриті також особлива. Їсти необхідно за режимом, кожні дві-три години, а порції мають бути невеликими, щоб не дозволити організму відчути навіть найменші ознаки переїдання.

  • Матеріали новинного характеру не можуть вважатися призначенням лікаря і прирівнюватися до них. Перед прийняттям рішення обов'язково проконсультуйтеся з лікарем і зверніться до фахівця.

Нагадаємо, ми писали, що у яких випадках військові втрачають право на компенсацію після отримання поранення чи інвалідності: важливі нюанси.

Як повідомляв "Знай.ua" невидима отрута для здоров'я: господиням розповіли всю правду про шкоду рідин для миття посуд.

Також "Знай.ua" інформував, жінка купила в магазині банани, але у "подарунок" їй попався скорпіон: укусу було не уникнути.