Фінансисти та аналітики прогнозують різні значення ціни за долар до кінця року.

Частина впевнена, що долар буде надалі зростати в ціні, і перетне рубіж у 45 грн за одиницю, оптимістичні прогнози передбачають курс долара на рівні 36,6 грн наприкінці 2023 року. Про це йдеться у матеріалі the Рage.

Курс валют. Фото: скрін youtube
Курс валют. Фото: скрін youtube

Повідомляється, що експерти різних організацій під час дискусії, організованої Центром економічної стратегії, представили такі прогнози.

Найоптимістичніший прогноз зробив Concorde Capital, там прогнозують долар по 36,6 грн на кінець року. У Oxford Economics – підозрюють, що американська валюта залишиться на рівні 39 грн/дол., ICU – 40,2 грн/дол., Dragon Capital та Sense Bank – 43 грн/дол, IER/GET – 42 грн/дол., Morgan Stanley – 45 грн/дол., це найпесимістичніший прогноз.

Популярні новини зараз
Оля Цибульська розповіла, чому після 30 років відпадає необхідність у камасутрі: "У які б пози..." 4-річний малюк Лео розбив українцям серця, заспівавши "Фортецю Бахмут": "Це відображення почуттів" У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі В Україні хочуть повернути навчання у школах двома мовами, але є нюанс: "Профільний предмет буде обов'язково"
Показати ще

Курс валют, фото Знай
Курс валют, фото Знай

Держбюджеті України на 2023 рік передбачено курс долара на рівні 42,2 грн.Але часто-густо прогнози навмисне завищуються, тому невідомо, якою може бути справжня ціна валюти.

Найближчим часом серйозних вагань на валютному ринку не очікується. Ціна на чорному ринку коливається від 37 до 39 грн за долар.

Скриншот кусу долара. Мінфін
Скриншот кусу долара. Мінфін

Нагадаємо, ми писали, що забудьте дорогу в обмінник: українців навчили економити на купівлі долара - де вигідний курс.

Як повідомляв "Знай.ua" останній промінчик надії: чи впадуть ціни на продукти після зміцнення гривні у 2023 році.

Також "Знай.ua" інформував, українцям виплатять по 15 тисяч доларів: хто може розраховувати на значну допомогу.