Стало відомо, що групу студентів на перевалі Дятлова в 1959 році вбили шамани. Про це розповів один з дослідників трагедії Валентин Дегтярьов.

"Я думаю, що їх убили шамани. Фанатики? Безумовно. Так як 60 років тому в їх середовищі це було нормально. "Поради" це справи закрили через банального тиску на них партійних органів. Також участь у цьому брав якийсь Григорій Куриков, депутат, мансі, він же шаман", - розповів Дегтярьов.

Він також каже, що зараз йому не дають вести своє розслідування, навіть надходять погрози від представників російських федеральних каналів.

"Вони хочуть притягнути мене до відповідальності за те, що підняв питання про те, що справу було спеціально заплутано. Вони не хочуть, щоб тема участі шаманів у вбивстві, взагалі піднімалася. Комусь дуже вигідно, щоб таємниця смерті на перевалі Дятлова була розкрита. А частина доказів вже загублена", - повідомив Валентин Дегтярьов.

"Знай.uа" нагадує, що відомий російський дослідник Валентин Дегтерьов продовжує шокувати новими деталями відомої справи про так званий перевалі Дятлова, де майже 60 років тому загинула тургрупа. Нещодавно з'ясувалося, що на місці трагічної загибелі учасників експедиції в 1959 році був виявлений ще один труп.

Популярні новини зараз

Несподівано помер президент Туркменістану: подробиці

Парламентські вибори в Україні: Кучма "поставив галочку", і звернувся до Зеленського із важливим проханням

Колишній Лорак Мурат знайшов собі нову кралечку: пекуча брюнетка

Зеленський терміново скликає силовиків: глави ГПУ, МВС, СБУ і поліції мчать до президента

Показати ще

Його зовсім випадково помітив дослідник Валентин Дегтерьов на фото, які показали потім у документальному у фільмі Гучна справа "Гора мерців" за 2012 рік, пише він у своєму блозі.

Російський дослідник Валентин Дегтерьов заявив про загадкову військову базу, на якій знайшли ще багато цікавого у сумно відомого перевалу Дятлова на Північному Уралі в Росії.

У своєму блозі він пише, що це може бути покинутий ядерний полігон.

Автор розповів, що всередині виявили старинныерисунки на скелях.

"Звичайно, на мій погляд, люди загинули від рук злочинців. Але, треба визнати, що в цьому місці є щось неймовірне", - підкреслив він.

За його словами, спорудження занедбаної військової бази знаходяться в 43 кілометрах від перевалу на схилах гір, до них веде підземний хід. Також на вершинах є залишки фундаменту і великих будівель.