В селі Шепетівка Хмельницької області батько і син створюють з дерева витвори мистецтва вже на протязі багатьох років. 67-річний Валерій Выгорчук зайнявся цією непростою справою ще в 19 років: навіть в армії продовжив займатися своїм хобі, правда, помінявши матеріали - перейшов на гіпс. Про це повідомляє видання denzadnem.com.ua.

Пізніше до захоплення батька підключився і його син - Олег. Разом з татом вони роблять ікони, картини, столи, підставки, навіть всіма улюблених персонажів з радянських мультфільмів. У свій час батько з сином навіть оформили місцевий шепетівський парк культури і відпочинку, зробивши фігури для "Казкової галявини".

Шепетівський парк культури, фото - День за днем

У свій час Валерій перекваліфікувався, і став ліпити з гіпсу, що дозволило йому займатися улюбленою справою і в армії. Пару років тому виготовив з даного матеріалу скульптуру на замовлення - дівчинку на ковзанах.

Дівчинка на ковзанах, фото - День за днем

Популярні новини зараз

Микола Тищенко в День Соборності знову все переплутав і віддав Схід: "Єдині, від Києва до Закарпаття"

В Індії жінка народила малюка з 4 руками і ногами - сплелися з близнюком в животі

Тетяну Песик з "Жіночого кварталу" не впізнали в реальному житті, але вона знайшла "виправдання": "Внутрішня краса то є основне"

"Синій" мужик заснув на залізниці при -18 і не прокинувся, коли над ним проїхав поїзд: святкує другий день народження

Показати ще

Щоб скульптура не розвалилася, Валерій робить основу з арматури - так виходить довговічніше. У якийсь момент захоплення батька зацікавило і сина, і тоді хобі стало родинним.

Близько 10 років тому сім'я вирішила, що пора б зайнятися улюбленою справою на професійному рівні: починали з фігурок-мініатюр, потім стали вирізати скульптури бензопилою. Головною умовою успіху творці називають зосередженість на процесі роботи - адже будь-відволікаючий фактор може звести нанівець всі зусилля.

ікона, фото - День за днем

Нагадаємо, у Хмельницькому красуня в кепці приручила самого суворого "воєнного" - лиже руки і носить рюкзак в зубах