Анатолій Замлицький – фермер з Волочиська Хмельницької області. Знову біля стін тернопільської прокуратури. Вимоги ті ж – повернути втрачене. За словами чоловіка, він втратив чимало гектарів землі та техніку, і тепер не може ніяк повернути те, що належить йому згідно з законом. – повідомляє Файне місто.

Будучи у розпачі, пан Анатолій нещодавно навіть спробував вчинити самопідпал. З каністрою у руках він виліз на кількаметрової висоти конструкцію. Від фатального вчинку фермера врятував прокурор області, який вилізши на білборд, провів з ним перемовини. Тоді посадовець пообіцяв посприяти у законному вирішенні цієї проблеми.

Чому чоловік знову повернувся під стіни Тернопільської обласної прокуратури – розповів сам Анатолій Замлицький.

“Я з 2014 року ходжу по інстанціям, щоб повернули мені 800 гектарів вкраденої кукурудзи, у тому числі 27 гектарів – державної. Не можу на сьогодні знайти ні одного кілограма. Обіцяють одне, а роблять зовсім інше. Ухвали суду, які приймаються вже у Тернополі, приймаються без моєї участі. Я не багато прошу – щоб повернули те, що є моїм. Я тут сиджу, бо хочу справедливості. Якщо вона в Україні є”, – каже пан Анатолій.

Нагадаємо, 23 червня на Збаразькому кільці у Тернополі чоловік намагався вчинити самогубство. Він виліз на металеву конструкцію для рекламних щитів з каністрою у руках. Згодом облив себе бензином та прив’язався до флагштока прапора. Там чоловік провів близько години.

На місце виїхали оперативні служби Тернополя. Кільце обгородили. Усні вмовляння на відстані не допомогли. Тому до чоловіка піднявся прокурор Тернопільської області Петро Бойко. Після розмови з посадовцем чоловік спустився на землю.

Раніше портал "Знай.ua" писав про те, що Під Запоріжжям тисячі людей перекрили трасу - "Пити нічого, пустіть воду!"

Також портал "Знай.ua" писав, що В Ужгороді матері-одиначки висунули ультиматум Зеленському - "Поверніть, як було!"

Також портал "Знай.ua" писав, що Франківські злодії влізли в авто і "розжилися" на 200 тисяч