Стало відомо про те, що в Хмельницькому житловий квартал розколюється на частини.

Таким чином, повідомляється, що перші тріщини в будівлі з'явилися ще шість років тому, однак, місцева влада почала готуватися до проведення ремонтних робіт тільки зараз.

Мешканці будинку, які проживають за адресою проспект Миру, 76/1 щоночі сподіваються на те, що вранці вони зможуть прокинутися, і будинок опиниться під завалами.

Будинок з першого по п'ятий поверх тріщить по швах. Місцеві розповідає, що шість років тому це були невеликі тріщинки, проте, вже зараз, вони в декількох місцях по пару сантиметрів.

Популярні новини зараз

Надію Савченко з сестрою затримала поліція за підробку сертифікатів

Українцям пророкують "червону" зону на Новий рік та Різдво: що буде заборонено під ялинкою

Ксенія Мішина вразила виглядом після примирення з Еллертом: "Обличчя в кров"

"Це шоу себе вичерпало": Лілія Подкопаєва кинула виклик Ксенії Мішиній на "Україна має талант"

Показати ще

Починаються вони з даху, проходять через сходову клітку і квартири, які знаходяться з ними поруч. А на третьому поверсі зсувається цегла.

У квартирах ситуація дуже критична. Мешканка будинку Наталя каже, що намагається не залишати дітей вдома одних, так як на під в коридорі також тріщина, і кожен день вона стає все більше.

Жителі кажуть - вони неодноразово зверталися в домком і управління ЖКГ і просили допомоги. Робота ніби почалася, проте в підсумку отримали тільки так звані паперові «маячки» на тріщинах. Начальник управління ЖКГ Василь новачок запевняє: капітального ремонту люди все ж дочекаються.

Нагадавши, Знай писав, що у Львові занедбана будівля почала несподівано руйнуватися. Впала одна з несучих стін конструкції.

Також Знай повідомляв, що 9 червня, в місті Новомосковськ Дніпропетровської області в житловому будинку стався вибух, який спричинив пожежу. На місце події прибули рятувальники.

Нещодавно Знай передавав, що в Запоріжжі будинок розвалюється на очах. Причиною руйнування будівлі є підтоплення підвалу.